Skocz do zawartości

[katowice] wypady w góry. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś słyszał o zamkniętym niebieskim szlaku na Baranią Górę? Kumpel coś dzisiaj słyszał w radiu, ale nie wie dokładnie czy to ten od Przysłopu czy od Wisły Czarne.

 

Darek, 16:27, 18:03, 18:35, 19:12. to godziny odjazdów z BB, pociąg jedzie ok. 1h ;)

Spoko, no to się stawie przy dworcu o ok.6.00 

 

A ten kolega czasem nie pomylił się z Babią Górą ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to około 6 pod dworcem się widzimy ;) A może alternatywny szlak będzie lepszy, niż pierwotny, którym mieliśmy jechać.

Ja tym niebieskim szedłem dwa lata temu i pobłądziliśmy tak że na szczyt baraniej całkiem innym (dzikim) szlakiem weszliśmy, generalnie był fajny, także może to być ten, liczył bym na to, ale zaś w okolicach baraniej jest masa nieoznakowanych ścieżek, a pttk'owcy słyną z fantazji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pod Krawców dalej zwózka ?

 

Cały Żywiecki zaczyna przypominać jeden wielki wyręb. Rozwalanie szlaków powoli staje się wiec normą. Dostać się na Krawców można bezproblemowo przez przeł. Glinka nie koniecznie szosą a potem granicznym. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Grzesiu...bardzo fajne są Góry Opawskie.

Macie jakiś konkretny plan ? 

 

Fajna opcją jest start z Pokrzywnej i żółtym na Biskupią, a powrót czerwonym do Pokrzywnej albo w kierunku Jarnołtówka. 

 

Koniecznie podziel się zdjęciami i wrażeniami po wypadzie  :thumbsup:

 

Aha, koniecznie wejdźcie na wieżę widokową, super widoki.

PS Na wieży się oświadczyłem małżonce  :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...