Skocz do zawartości

[Wycieczki] Wrocław zgłoś się. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ekipa!

 

Ja z koleżanką (90-60-90, jasne blond włosy, nienaganna aparycja :D) wybieramy się w sobotę do Mietkowa. Chcemy ominąć najgorsze upały więc wyjeżdżamy o godzinie 8 rano.

 

Tempo raczej mocno rekreacyjne - 15-20km/h + przerwa co około 10 km :) Wracamy pociągiem, ale z przyjemnością poznamy nowych ludzi! :) Jeżeli ktoś chcę się z nami zapakować to zapraszamy. Godzina i miejsce spotkania jest do dogrania - nie są to jakieś twarde terminy.

 

Pozdro,

Krzychu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zbieram wszelkie zgłoszenia :) Rzuciłem już ładnych parę notek temu, że w ten weekend jest Mietków, natomiast dzień jest otwarty :) W sumie to też może i bym sugerował niedzielę, w sobotę bym po rowerowych pochodził, a wieczorem na lampiony ;)



No kurcze, odwołali lampiony... Człowiek pierwszy raz od roku chce wyjść na miasto, a tu taka kupa...

 

http://wroclawnadodra.pl/artykuly/777/noc-lampionow-na-razie-odwolana-wroclawianie-nie-puszcza-do-nieba-tysiaca-swiatelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mózgowa stacja meteorologiczna szepce mi cichutko, że najprawdopodobniej jutro (lub dziś w nocy, ew. jak przyjdzie wcześniej to wieczorem) będą burze, więc...

 

... skłaniam się raczej ku niedzieli.

 

Chociaż tak naprawdę wszystko może się zmienić w ciągu kilku godzin.



Bardzo wstępnie narysowana trasa jest tutaj:

 

http://www.endomondo.com/routes/206202992

 

Obejmuje ona objechanie zalewu, ale nikt się przy tym nie będzie upierał, to w końcu dodatkowe 20 km, a nie każdemu to musi pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nikt mnie nie wyciągnie nigdzie to myślałem żeby dołączyc do lajtowej wycieczki znajomych w brzegu dolnym w sobotę. Z tym, że chciałbym dojechać tam rowerem (oni pociągiem). Start ok 8 rano. [pogoda się zapowiada idealna]

Jak będą zamulać to się odłączymy i można pozwiedzać las mokrzański.

Pod wieczór mi się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wtedy gdy stanęło na tym, że wyjazd w niedzielę, która mi pasowała to jednak jak na złość nie mogę! :(

 

No widzisz, chciałem dogodzić i nie wyszło :P Będziesz musiała zrobić jakieś zadośćuczynienie :)

 

Ja raczej jutro odpadam, dziś za długo na słońcu.

Ale niedzielny start nadal aktualny, ma być ponad 10os. 

START: róg Klecińskiej i Grabiszyńskiej

GODZINA: 10:00

TEMPO: 20-25 km/h (piknikowe)

 

Ty, wiesz, że jutro jest niedziela?

"Jutro odpadam, bo dziś za długo na słońcu, ale o dziesiątej start nadal aktualny!" 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...