Skocz do zawartości

[Wycieczki] Wrocław zgłoś się. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ehe! Akurat! Jak ostatnio robiliśmy razem wycieczkę to też miało być 50km, a wyszło 86! ;)

A tam przesadzasz, koło setki wyszło :P

Teraz sie na to nie zanosi bo nie wiem jak sytuacja powodziowa, co jest mokre a gdzie da sie przejechac. I kumpel sobie niedawno dopiero rower kupił, więc tak obstawiam ~50km :) Czyli nawet emeryt jeżdżący w miare regularnie da radę :)

 

Moim kontaktem będzie Jedrasek :) (już dostał na mnie namiary)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejho i butelka rumu!

 

W weekend - najprawdopodobniej w sobotę - jak tylko pogoda pozwoli - jadę sobie na wycieczkę z Wrocławia do Brzegu Dolnego i z powrotem.

 

Trasa opisana jest tutaj:

 

http://www.endomondo.com/routes/201843861

 

Jadę 90% asfalt, cel utrzymanie równego tempa, czerpanie radochy i zwiedzanie.

 

Postoje:

- Prężyce przy zamku lub odbicie kawałek nad Odrę na wały

- Przystań promowa i potem w Brzegu Dolnym, żeby coś zobaczyć

- Uraz w drodze powrotnej (ruiny zamku)

- może gdzieś coś jeszcze po drodze

 

Nie jest to żadna wyprawa zawodowcy, jestem kompletnym amatorem, który już trochę na podobnych traskach jeździł. Rower wyposażony w obowiązujące wg prawa wyposażenie, w głowie wszelkie przepisy ruchu drogowego (jestem instruktorem nauki jazdy).

 

Zauważyłem, że w grupce jedzie się raźniej i łatwiej utrzymać tempo.

 

Są chętni?

 

Za dwa tygodnie Mietków :)

 

Aha: tutaj zapis z ostatniej wycieczki, może kogoś zainteresuje:

 

http://www.endomondo.com/workouts/200676939/4871886

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nakreśliłem trasę z pl. Jana Pawła do Mietkowa. Wyszło 39 km w jedną stronę, 78 w dwie. :)

 

Tak tylko żartowałam z tym, że w jedną stronę, ale jakby było 70 w jedną to też spoko :D 

 

W Mietkowie nad wodą można sobie posiedzieć, planowałeś właśnie tam nad zalew dojechać, czy tak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku chcę zrobić trzy duże (jak na mnie) wycieczki: Ślęża z Wrocka (zaliczone), Brzeg Dolny (będzie teraz) i Mietków (w następny weekend). Generalnie chciałem tam dojechać, usiąść trochę nad wodą, odpocząć, zrelaksować się i wrócić :) Jestem otwarty na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wycieczka nie była z tych 'dłuższych', bo byłem poza domem 8h, przez które zrobiłem 70 km, to nie jest jakiś mega rewelacyjny wynik, aczkolwiek teren dał mi w kość. Na asfalcie owszem, jechałem bez problemu szybciej. Liczę po prostu średnią średnią, bo czasem trzeba się zatrzymać, czasem coś zwiedzić, wejść w krzaczki i na to niech schodzi czasu/średniej ;) Moja niska średnia to też kwestia wyprostowanej sylwetki na rowerze, działam hamująco na prędkość :D

 

W najbliższą sobotę mogę wyjechać nawet i wcześnie, ale generalnie i tak mam zamiar na to sporo dnia poświęcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...