Skocz do zawartości

[Wycieczki] Wrocław zgłoś się. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

To jest trasa jaka zrobiłem przed spotkaniem z chłopakami

http://goo.gl/maps/yXplD

 

Wyjdzie jakieś 130km, we wczorajszej pięknej słonecznej pogodzie :)

Myślałem, że trochę więcej wyjdzie. Ale ten jelcz to jednak rzut beretem.

 

Co do dzis to odpuściłem gdy zobaczyłem prognozę. Oczywiście okazało się, że to tylko sciema była (po 22 był cały dzień we wro i w szklarskiej wielkiej zlewy). A w okolicach północy juz tylko rano i wieczór burze. A teraz to wieczornej juz ma nawet nie być. No nic, raz juz w górach w tym roku zmokłem i lekko wymiękłem. Poza tym juz nie było czasu zeby jednak się zdecydowac zeby jechac no i nie miałbym jak dojechać na miejsce zbiórki w deszczyku porannym :)

Może mnie jeszcze kiedyś zabiorą :D

 

EDYTA:

http://fotopolska.eu/278330,foto.html?o=b15924 ten mostek mijaliśmy koło pilicji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że odpusciliście...może i dobrze, co powiecie na 17-18.08.bedzie Bike Fest i Enduro Trophy i pare innych atrakcji "kulturalno-rozrywkowych" dla ludzi o mocnych łydkach i zdrowych wątrobach :whistling: Więc panie,panowie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano miałem przyjechać, ale pojechałem nad morze :P

Wrócę we wtorek, to jeszcze się zgadamy.

A rozważam Peaka, bo El Nino już małe, a jak wymieniam koła + rama to wideł można przy okazji też zmienić. Głównie zależy mi na różnicy w jeździe 26 vs 29, ale teoria teorią, a praktyka może być sporo inna.

 

Wstępnie pasowałby Ci czwartek 15 sierpnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie nie zabije , ale jezeli nie zachowasz zdrowego rozsądku to moze tak Być. Przykład trenujac na górce bylo sobie 3 gosci w wieku ok 15 lat i kazdy z nich miał fulla z Auchan. Po moich kilku szybkich zjazdach jeden z nich tez wystartował bardzo szybko z zjazd ok 20%. Patrze na gościa a on pozyzja jak do wjazdu pochylony na maxa na kierownicy  i zrobił salto razem z rowerem łamiąć obojczyk. 

 

Utrzymujac dobra pozycje wszystko jest giT:]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mixing: Twoja życiówka to 130 km ? Ok widzę, że sporo terenu jest, co męczy, ale podejrzewałem, że rekord masz sporo, sporo grubszy :)

 

Ja chyba się nie chwaliłem w sumie, ale z jakieś 2 tygodnie temu zrobiłem swój nowy rekord - 142 km :) Planuję w niedalekiej przyszłości pobić, ale wszystko zależy od pogody i od tego, jaką trasę wymyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 130 i kilka :)

Ale na usprawiedliwienie dodam, że było ciepło i wyjechałem po 12 z domu :D

 

W sumie chciałbym kiedys zrobic więcej ale jakos nie było okazji. Wole sie pomęczyc w terenie niz nabijac puste km na asfalecie, ale moze kiedyś z kimś (samemu to nudno tak trzaskać i trzaskać). Do tego jeszcze kilka innych sportów i jest jak jest.

Mam nawet pare pomysłów na trasę, tyle że nie w taką pogodę ;p Jakby co to szukam skrzydłowego lub kilku do takiej wyprawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...