Skocz do zawartości

[2500-2800] NS Core 2 pytania odnosnie zakupu i na przyszłość


ReLoad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zbliza się nowy rok i starsze roczniki rowerów tanieją. W związku z tym na moim oku jest rower NS Core 2 rocznik 2012 który kosztuje teraz ok. 3500. Czy bedzie to dobry zakup jezeli uda sie go wziasć, powiedzmy za max 2900? Są wogóle szanse na az taką obniżkę? Czy bedę musiał szukac czegoś innego w tej cenie?

Rower ma byc nowy. Bedę chcial nim troche ostrzej pojeździć.

 

Mam tez jescze pytanie odnosnie kosztów utrzymania takiego roweru. Jak czesto to nalezy robić? Czy mogę się sam podjac takich czynnosci w domu? Ile wynosi koszt takiej zabawy?

 

Pozdrawiam, ReLoad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rowerze nie ma czegoś takiego jak obowiązkowy serwis np. po roku

Jak będziesz dużo jezdził, zużyjesz klocki, napęd to będziesz wymieniał ale koszt w zależności od tego co się skonczy.

"codzienny" serwis, czyli smar i jakis brunox do amora to grosze.

 

Kupując takiego Core 2 zakładając ze nic nie rozwalisz to wydaje mi sie ze przez rok albo dwa mozna sie obejsc bez zadnych wiekszych inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Przez "codzienny serwis" rozumiem np. umycie roweru i amortyzatora po wyprawie gdy bedzie naprawde brudny. Dobrze myślę? :)

Do czyszczenia amortyzatora brunox, i dolanie oleju jak chyba bedzie powoli przestawał pracować? No własnie jak z tym olejem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym myciem to według własnego uznania, znam takich co myją rower po 5 km w mieście.

Nie słyszałem o czymś takim jak dolewanie oleju, jak już to wymiana ale nie wydaje mi się zeby to ktoś robił czeście niż raz na rok. Choc w tym temacie mógłby sie ktoś jeszcze wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...