Skocz do zawartości
  • 0

Kross Level A2 Disc (2011)


filipog44

Pytanie

Nazwa: Kross Level A2 Disc (2011)

Data dodania: 12 październik 2012 - 14:51

 

Oto mój Level A2 :)Po wymianie seryjnego amortyzatora SR Suntour XCM na powietrznego RockShox XC32 różnica w jeździe jest kolosalna. Teraz po nierównościach jeździ się z przyjemnością, amortyzator (w porównaniu z XCM'em) jest bajecznie czuły i teraz wręcz nie chce się schodzić z roweru, mimo, że jest to tylko przeciętny powietrzniak RS, raczej niskiej półki. Polecam wszystkim zmianę amortyzatora, bo po przesiadce z XCM tego nie da się opisać - trzeba się przejechać. Jeżdżę po nizinach bo mieszkam na płaskim terenie. Co do roweru - jestem bardzo zadowolony. Nie jestem wymagającym bikerem, ponieważ jeżdżę amatorsko i tylko dla przyjemności. Jak na moje wymagania i oczekiwania jeździ się nim świetnie. Dobrze się rozpędza i rewelacyjnie hamuje.Hamulce to jak dla mnie prawdziwe żylety, modulacja również jest bardzo dobra. Do jazdy po leśnych ścieżkach i umiarkowanym, niezbyt ciężkim terenie jest świetny.Rower zakupiłem wiosną 2012r. Licznik: Sigma BC506.Bardzo dziękuję za wszystkie oceny i komentarze.Proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam, filipog44 :)P.S. Nie krytykujcie proszę za tę nóżkę :) Doskonale wiem, że w MTB ich się nie zakłada, ale mnie naprawdę bardzo często jest ona potrzebna a jest na tyle solidna , że nie przeszkadza podczas jazdy, nawet bardzo szybkiej w terenie. Jest tak, ponieważ jest to nóżka dedykowana właśnie do rowerów MTB. Ponadto pasuje do ramy i moim zdaniem nie szpeci roweru a przydaje mi się przy każdym postoju :)Zapraszam również do obejrzenia mojego filmu, tuż po zakupie roweru:http://www.youtube.com/watch?v=10-DWx_F5ZM

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...