Skocz do zawartości

[rowery OK/SS] Ciekawe, piękne, brzydkie, niezwykłe, zewsząd. Cz.2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Co do linku to nwm o który chodzi. A cinelli to znana firma która robi części rowerowe.

W velove są sprzedawane ich ramy robione u mielca i nazywają się torro. Sprowadzają i zamawiają tez ramy u Rychtarskiego. W ofercie mają także beach crusery i surly. 

Na surly tylko się przejechałem i zrobiłem swojego pierwszego skida na nim. Sama firma jak i cena moim zdaniem sugeruje że to może być ewentualnie pierwsze ostre albo rowerek dla hipstera. Gdy użyłem hamulca to myślałem że za chwilę złamię klamkę, a tylko bujałem się przed sklepem nim ..

 

Nie za wiele mi to mówi.

Bratu proponują coś na ramie Specialized Allez.

Będę miał więcej informacji może dzisiaj albo jutro co to dokładnie za rower mu proponują i za ile.

Ale z tego co widzę to kolesie podchodzą do sprawy z pasją.

Zarobić chce każdy ale profesjonalnej porady nie uświadczysz w 99% sklepów rowerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że każdy chce kasy bo jest kryzys itd ale powiedz co chcesz wiedzieć dokładnie to zostanie Ci to wyjaśnione. 

Co to za allez ? Która to rama? Pod tą nazwą kryje sie wiecej roczników i "dizajnów". To juz jest ostre? Singiel? Sama rama? Jak wygląda sprawa? 

Jeśli coś więcej powiesz o niej to będziemy mogli Ci coś doradzić, bo raczej po samej nazwie nikt nic sie nie domyśli..

Mnie rowery też ostro zajarały i mnie mega interesują, ale nie jestem osobą która się zna. 

Mój znajomy który zna sie na kompach mówi ze jego zdaniem mega się znam, mimo tego ze w sumie niewiele wiem w tym temacie, ale jak dla niego to dużo bo on w sumie nie wie nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to jest rama szosowa, ale modeli jest spooro a te nowe ramy zazwyczaj mają malutkie haki, w których tylko koło się mieści i nie ma żadnej regulacji.. Jak poda info albo zdjęcia czy cos to bezie mozna mu pomóc.. A wersji tego modelu jest kilka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś lepszego:

"

dolface
04-17-05, 08:23 PM
1. go to the hardware store and buy a foot of clear, 1" tubing (cost you about a buck).
2. slice the tubing lengthwise
3. place tubing on your toptube (it'll stick by itself)
4. profit!

OR

4. take the money you saved by not buying a kashimax and spend it on beer and pie."
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...