Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam trenażer Tacx Variomatic: http://i1371.photobucket.com/albums/ag319/cwiertnia_j/DSC09591_zps0d6617dc.jpg

Jedyne co nie działa to linka od zmiany "przełożeń". Prawdopodobnie pogięty pancerz i to chyba głównie o to się rozchodzi, nie mam pojęcia jak tą linkę wyjąć więc się nie biorę. Mogę wystawić na allegro. Cena to flaszka + przesyłka - jakoś się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kilka fajnych gratów, min:

ramę Basso. Wymiary jak na pierwszej fotce. Lekka, prawdopodobnie jakiś niższy kolumbus. Lakier zdarty przeze mnie, chciałem zobaczyć czy wszystko ok z rurą. Pozostaje pomalować na nowo lakierem do paznokci albo piasek plus proszek. Wideł maźnięty srebrolem, pod spodem chrom w różnym stanie, ale z próbek widać, że raczej dobry. Zestaw z widłem 400 zł.


 

Korbę shimano 600 Ultegra, znaną i lubianą 6400 w bardzo dobrym stanie. Blaty 39 i 52. Gwinty i kwadraty zdrowe. Długość 172,5. 150 zł.


 

90 mm pożądania. Tecnologia Del Tubo Torinese mod. Record 84. 80 zł, kiery obie chwyta, stery 1 cal.


 

Klamkomanetki Szymano 600 Ultegra. Brak kapsli na frontach, troche odrapane, ale mechanicznie sprawne. 180 zł.


 

Małą ramę Enik, 48 cm podsiodłowa. Wideł, stery i suport w cenie. Stan jak na zdjęciach. 350 zł.


 

Ceny obowiązują w Poznaniu. Istnieje możliwość wysyłki przy wpłacie na konto, drobnica 10zł, ramy 15 zł kurierem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania komplet kół złożonych w styczniu

Przód:

Piasta eurobike/novatec łożyska maszynowe, niski kołnierz

szprychy cieniowane 2.0/1.8

obręcz mavic ma40

Tył:

Piasta ęurobike/novatec Flip/flop na łożyskach maszynowych niski kołnierz

szprychy CN spoke

obręcz FIR

Wolnobieg sturmey archer i zębatka do ostrego wszystko pod gruby łańcuch

Nowe opony i dętki

Bardzo klasyczny wygląd cena 400zł

 

Mostek 3ttt + prosta kiera PRO + riser 80zł, kierownice nowe

 

Wszystkie pytania pawelzuczek@op.pl foto na e mail dla zainteresowanych

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...