Skocz do zawartości

[piasty]Novatec - Piasta D042 SB, DO41 SB


Domin76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o recenzje tych piast!!! zaplatam nowe koła, mam te piasty takie mi znajomy polecił ale zaraz następny sugerował żeby sprzedać i kupić coś jeszcze lepszego ( kolega maniak lekkości sprzętu bo te piasty, zwłaszcza tylna wagą nie powala )nie wiem czy się bawić w wymianę czy zostać przy tych !!! generalnie sporo jeżdżę ale nie ścigam się w maratonach póki co :) więc waga chyba aż tak nie będzie istotna !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnąłem się z tematem powinienem pisać w kołach rowerowych :) a nie napędzie :) ale ok !!! dzieki za odpowiedź wiesz co na kasie nie śpię ale też jakoś strasznie na brak nie narzekam bardziej nie chce mi się bawić w sprzedaż no i pewnie sprzedaż też po niższej cenie niż zakup :) wiec utrata dwa razy ale generalnie co sądzisz dają radę ???

 

No te dt 350/240/180 dają po kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie dobre piasty, przy czym tylna ze stalowym bębenkiem i 4-ma maszynami to półkilowy klocek. Trwałe. W przedniej nie ma się co psuć, dwie maszyny wymieniasz przy kawce. W tylnej, trzeba raz na 1000 lub 1500 km ściągnąć bębenek i nałożyć świeży smar na zapadki bębenka i bieżnię. Taka rutynowa konserwacja. Moim zdaniem jeśli nie przeszkadza Ci waga to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mam właśnie tą D041 SB i powiem że stosunek cena jakość mnie zadowala za 99zł ta jest w zupełności wystarczająca ja też nie mam parcia na wagę a niech tylna sobie waży nawet te pół kilo (o wadze się przekonam po nowym roku bo wtedy D042SB będe kupować)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam właśnie tą D041 SB i powiem że stosunek cena jakość mnie zadowala za 99zł ta jest w zupełności wystarczająca ja też nie mam parcia na wagę a niech tylna sobie waży nawet te pół kilo (o wadze się przekonam po nowym roku bo wtedy D042SB będe kupować)

    

 

    

 

Ja założyłem te piasty do nowych kół na razie odpukać pracują pięknie ale z krótki okres żeby je oceniać mają może ze 100 km przebiegu niestety aura i wolny czas nie pozwalają na testy :) Tylna piasta dość głośna ale kręci się super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...