Skocz do zawartości

[rower] Ghost HTX Lector 2977 Jaki rozmiar?


pelich

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje sie przymierzyc do tego roweru, ostatecznie jakiegos 26" w rozmiarze 21" i ocenic, czy taka ilosc miejsca pod kroczem cie satysfakcjonuje, jesli tak, to mozesz brac, ale ogolnie jest to rower rekreacyjny, a nie maratonowy, chociaz to tez wszystko zalezy, czy walczysz o top200 czy top20

 

w mojej ocenie powinienes miec rame 17,5-18" z gorna rura 600mm

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 1,80 cm, ten rower w rozmiarze 48 powinien pasować, ważna jest długość nóg, jeśli przekrok będzie odpowiedni to pozostałe wymiary są jak najbardziej OK.

Górna rura 600 i spory rozstaw kół bedą dawały pewność na zjazdach, do tego sportowa długość tylnego trójkąta zapewni zwrotność i dobre dociążenie tylnego koła na podjazdach, jest to rowej jak najbrdziej sportowy.

Nie wiem w jaki sposób ten Ghost miał by utrudnić możliwość zajęcia miejsca w pierwszej 20 na maratonie ...

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Dodatkowo skonsultowałem z najlepszym kolarzy XC w Rzeszowie i wyraził identyczne zdanie a mianowicie że geometria jak najbardziej sportowa.A chłopak wie co mówi bo był w ścisłej czołówce na Garmin Powerrade w tym roku.W poniedziałek zamawiam ten rowerek i pozostaje dobrze "przepracować" zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla jednego wyscigowe = ostre katy, dla innego dluga gorna rura, a dla trzeciego krotki ogon...dodajmy jeszcze do tego konkretne wartosci a nie okreslenia wzgledne i juz wiadomo, ze trudno ustalic, gdzie konczy sie sport, a zaczyna rekreacja :)

 

dla mnie 48cm podsiodlowki do 60cm horyzontalnie to juz mocna rekreacja, pozostale parametry tej ramy sa okej, ale samo 60cm pod 180cm sie sprawdzi - pisze to powtarzajac sie, bo chyba nie do konca zostalem zrozumiany - w sposob przeze mnie zamierzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Rowerek już jest... Jutro pierwsza jazda . Zmieniłem opony , zostały Shwalbe Rocket Rony 29x2.25 w mieszance pace star Evolution TL jak ktoś chce to chętnie odstąpie.

Edytowane przez pelich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...