Skocz do zawartości

Biria Club


mono

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kolejna propozycja:

 

koszulka.jpg

 

Co do wzorów MCT - to zdecydowanie najbardziej podoba mi się pierwsze podejście tylko bym je troche dopracował, może jakieś cieniowanie ?

 

Po za tym proponowałbym jednak wypromować inny adres niż to forum, można by było zrobić nową stronę-forum poświęcone wyłącznie użytkownikom ram i rowerów Biria bo tu nawet tematów nie możemy zakładać :D

 

Co do roweru Sjona to naprawde fajnie wygląda, ale jesteś pewny że opony Kenda Flame to dobry wybór :/ ? One ważą po 1,5kg/1szt. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mono odwalił kawał dobrej roboty. mnie osobiście podoba się projekt 1 i 6.

Muszę przyznać że fajnie to wygląda. :D

Jakoś nie mogę się zebrać żeby trzasnąć parę fotek mojej birii ale postaram się coś umieścić na forum jeszcze w tym tygodniu.

Ostatnio jestem bardzo zajęty remontami ale czytam na bierząco posty na forum i cieszy mnie coraz większa ilość użytkowników.

Ja swoją birię ujeżdżam w Łodzi bo tu mieszkam od dobrych kilku lat.

Nie widziałem jeszcze żadnej birii w okolicach Łodzi (ale moja ramka bardzo spodobała się znajomym)

Kupiłem zestaw z cyclosportu ale już żałuję że nie zmieniłem amora. Muszę jednak z tym poczekać do przyszłego sezonu (brakuje pieniążków) no i lewy pedał mi już chrupie :D (trza reklamować jak będę w Gdyni - całe szczęście że to już za miesiąc)

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie reanimowac pendriva i znalazlo sie jeszcze kilka rysunkow.

Dobra robota mono!!

Co do wypromowania nowej stronki, czemu nie! Fajnie bylo by jednoczyc sie nie tylko na tym forum, ale miec rowniez swoje miejsce w sieci. Tylko kto sie podejmie zrobienia strony? A potem trzeba bedzie ja aktualizowac itp... Zobaczymy, moze jacys chetni znajda sie po wakacjach.

Dobra to pozostale projekty, ktore splodzilem w weekend:

8d0c68d43a42d1c9m.jpg

 

Tutaj postanowilem zmienic troche kolorystyke.

fd53a5385413e9ffm.jpg

 

A tu troche wersji minimalistycznych.

57f6d44841d3e683m.jpg

 

No i ostatnie

92db7e9f5f30f19bm.jpg

 

Nie wiem czy znajde czas w tygodniu zeby cos jeszcze narysowac. Mono - jesli cos Ci sie podoba lub masz wizje jak przerobic zeby bylo jeszcze ladniejsze to prosze bardzo.

Co do Twoich projektow to podoba mi sie 3 i 5. Jakos nie mam przekonania do ciemnych barw na rowerze, zwlaszcza w upaly, o czym sie dobitnie przekonuje w ciagu ostatnich dni :)

p.s. Napis na koszulce jak w piosence Rasmusa:

No Fear - Destination Darkness :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to projekciki sie sypia i sypia [ja niestety nie dalem rady namowic kumpla do pomocy, jest troszke zapracowany :/] jak dla mnie to najlepsze projekty mono 3 i 5, wygladaja naprawde bardzo fajnie [ze wskazaniem na 3 :rolleyes:]

 

niestety mam zla wiadomosc ;) kupno ramki ultimate w moim wypadku troszke sie przeciagnie na prawdopodobnie pazdziernik ;(((( a to za sprawa jakiegos ch**ja ktory mysli ze jak ma zielona strzalke[warunkowy skret] to mu wszystko wolno.... no i klops pol roweru do wymiany... amor, mostek, kolo... juz wszytko mam i jutro wsiadam na bike'a, moze niezbyt dobry pomysl, ale jezda komunikacja miejska jest na 100% gorszym pomyslem.

 

pozdrowki dla wszystkich i uwazajcie na idiotow na 4 kolkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do roweru Sjona to naprawde fajnie wygląda, ale jesteś pewny że opony Kenda Flame to dobry wybór :/ ? One ważą po 1,5kg/1szt. !

 

 

'flejmy' zakupione jako najbardziej uniwersalne i nawet tanie (30pln/szt.), mają małe opory toczenia i nie hałasują na asfalcie... a co do wagi to nie przywiązuję znaczenia zbyt, jeżeli miałbym zbijac masę, zacząłbym od siebie :)

a w teren jak najbardziej tylko suchy i twardy :P

 

http://www.sbt.masternet.pl/images/xc_tpk_...s/136_3632.html

 

fajniaste koszulki, mnie nie starcza talentu aby coś zaproponować... najbardziej pasuje mi 5. mono i ostatnia propozycja MCT :P

tylko kolorystycznie wydaje się kłócić z 'pitch black' Ultimate'ami :027:

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobie coś a'la 5 projekt ale w kolorach biało-czarnych - będzie pasowało do Ulimate a biały do reszty Birii.

 

Może zrobie coś na wzór koszulki z linka sjona jeśli wam się podoba :)

 

I nie długo trzeba będzie zrobić głosowanie nad finalnym wzorem.

 

Pozdrawiam

 

Moja nowa propozycja

 

koszulka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, dlaczego na koszulkach są logo innych firm niż Biria? Za powierzchnie reklamowe z zazwyczaj płaci się ciężką forsę, może więc Shimano, Ritchey i inne molochy sypnęły by kasą :D Tak, żeby wystarczyło na pokrycie kosztów koszulek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) wczoraj byłem w Cyclosport Chwaszczyno po pare drobiazgów i widziałem koszulki z logo Biria i tym a'la znaczkiem-bajkiem, wyprodukowane raczej na zlecenie sklepu (???) przez firmę Weryk... ale kolorami i wyglądem daleko w tyle za Waszymi projektami...

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem wczoraj wieczorem chwilke i tak mi sie spodobaly "gorki" w projekcie mono, ze skopiowalem je sobie i cos tam dodalem. Bez szalu, ale chcialem to wstawic ze wzgledu na to, ze nie maja reklam ani czarnych koncowek rekawkow.

 

e18a8309259306bcm.jpg

 

5a0adcb261b23051m.jpg

 

Do mono: Myslalem zeby wstawic jako "tlo" jakis fajny obrazek, niestety z braku czasu i umiejetnosci nie znalazlem zadnego, a to co posiadalem nie nadaje sie. Pod pomyslem fajny, mam na mysli np.: pedzacego kolarza (cos jak na plakacie Langa podajze z tego roku) moze cisnacego pod gore, moze zjezdzajacego, jakies zebatki, lancuchy, korby itp. Mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich zakochanych w Birii!!!

 

Musze powiedzieć ze super pomysł z tymi koszulkami, sam jestem chętny na jedną

 

Miłosnikiem birii zostałem jakies 2 tygodnie temu kiedy zobaczyłem ultimate...

teraz czekam na częsci bo składam nowego bika na tej ramce, a oto jego zarys:

 

- rama - Biria ultimate (a jak)

- amorek- marzok all mountain 3 2005

- korby - race face evolve xc

- suport - race face deus x-type

- hample - hayes el camino

- przerzutka tył - sram x.9

- przerzutka przód - xt

- manetki - trigery x.9

- kaseta - sram pg 990

- łancuch - sram pg 990

- koła- mavici 717 na xt

- sztyca - sette carbon

- mostek - kibix

- kiera - kibix

- pedały - spd wellgo m3

- oponki - IRC Mythos XC Racing

- dętki- geax

 

Teraz jestem jeszcze za granicą, a za 1,5 tygodnia przyjeżdzam i składam, nie nogę się już doczekac, bo ramki jeszcze na oczy nie widziałem (zamówiłem na ebayu niemieckim a odbiera ojciec). I tak apropo to polecam tym którzy jeszcze nie mają, a chcą - rama (oczywiście ultimate) + suntour xcm=135 ojro. Ja osobiście juz mam kupca na tego sntoura za 160zeta więc ramka wyjdzie mnie tylko jakies 360 - 370 zeta.

Jakby cos to moge dac linka.

 

Jeszcze raz chłopaki wielkie brawa za koszulki i 3mam kciuki, ze powstana takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sie przymierzam do kupna ramki birai pro rs lub ultimate! Powiedzcie mi prosze gdzi emoge takie ramki kupic poza allegro bo tam widzialem rs'ki.

Polecam firme ktora robi reklamy i nadruki sa tani i solidni wiem z autopsi! to jest ich adres www.reklama.grupaeko.plMnie sie podoba pomysł MONO szczególnie czerwona wersja z posty 176, 168 i 183. ;)

 

P.S. Jestem nowy i calkiem podoba mi sie te forum milosnikow birii. Bede napewnotu zagladal czesciej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam, witam serdecznie:) Od jakiegoś czasu poszukuję informacji na temat pięknej Birii Ultimate, ze skutkiem dość mizernym. A tutaj jak się okazuje istne gniazdo!:)

 

Informacji dopiero poszukuję ponieważ rower na tej birii dopiero planuję złożyć. Jednak mam spory problem ponieważ swego rodzaju hybryda o jakiej marzę to według wielu sprzedawców kiepski i nietrafiony pomysł. Zatem o co chodzi? Ogólnie rower ma wyglądać tak:

 

Rama: Biria Ultimate

Osprzęt: Pełna grupa Alivio

 

I w tym momencie rozmowy zwykle zaczyna się problem, ponieważ moje wyobrażenie zawiera także:

 

Amortyzator o dość dużym skoku ok 100 mm (Myślę o Rock Shox Judy J2, RST Gila Plus TC, może jakiś Suntur SCR, nie wiem jeszcze), szerokie opony (jakieś 2" myślę), platformowe pedały, dość spora profilowana kierownica, i stosunkowo krótki mostek. (Hamulce V, i reszta raczej standard)

 

Skąd taki pomysł? No więc w tej chwili jeżdżę na starym i za małym kellys'ie na którym wyglądam komicznie, leżę z dość wysoko umiejscowionym siodełkiem. Taka pozycją wybitnie mi nie odpowiada. Stąd też takie wyobrażenie, że gdy w rowerze zamontuję amortyzator z dużym skokiem, krótszy mostek i szeroką (bez przesady bo ok 550-630 mm) kierownicę, pozycja będzie wygodna i taka jaką sobie wymarzyłem. Wydaje mi się że ogólna geometria była by podobna jak Author A-Gang [en:em] (link jak ktoś chce spojrzeć i wiedzieć co mam na myśli http://www.bikekatalog.pl/2006/?ppg=show&b...rowery&pid=2527 ). Tylko że wymieniłbym osprzęt na tańszy- Alivio, hamulce V-brake itp.

 

Wiem z doświadczenia że wszędzie gdzie przedstawiam problem (sklepy mam na mysli) pojawia się pytanie : "Co będziesz na rowerze robił?" Zatem odpowiadam: Rower będzie przeznaczony głównie do codziennej 10 minutowej jazdy do szkoły i regularnych wypadach za miasto, gdzieś poszaleć do lasu także. Skakać nie będę, ale wolałbym żeby rower wytrzymywał jakiś spad metrowy na przykład. Tutaj chyba należy umieścić informacje o mnie - mam 17 lat jakieś 185 cm wzrostu i ok. 80 kg, to tyle.

 

Mam nadzieję, że ogólnie przybliżyłem wam obraz mojego wymarzonego bika'a. Zatem od was oczekuję opinii na temat takiego zestawienia, jakichś rad może, no i tego co uważacie za stosowne mi powiedzieć :D:)

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi bo sprawa jest zasadniczo pilna, szkoła za pasem a dojechać trzeba :D

 

PS

Przypomniało mi się jeszcze, że zwykle sprzedawcy mówią: "albo będzie to XC albo DH - zdecyduj się!" Ale ja znalazłem sobie kategorię: Enduro hardtail:D - co myslicie??

 

PSII;)

Cena za rower wyniesie mnie około 1600 złotych wedle informacji ze sklepu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak krótko bo birii nie posiadam...

[.....]Rama: Biria Ultimate

Osprzęt: Pełna grupa Alivio

Pod koniec postu piszesz że to ma być hardtail enduro... enduro na alivio :huh: jak chcesz mieć rower enduro na komponentach shimano to złóż go na hone.
I w tym momencie rozmowy zwykle zaczyna się problem, ponieważ moje wyobrażenie zawiera także:

Amortyzator o dość dużym skoku ok 100 mm[.....]

myślę że setkę można włożyć.
szerokie opony (jakieś 2" myślę)
2" szerokie ? chyba coś Ci się pomyliło. Zresztą rozmiarówka zależy od firmy (np. continentale są wąskie). Szerokie to są imho od 2.35" w górę.
platformowe pedały
jak Cię stać to kup wpinaki, albo wpinaki z platformami (ubijaki mallet C, time Z control, itp(w sumie najlepszy byłby złoty środek czyli z małymi platformami -- są takie)).
dość spora profilowana kierownica, i stosunkowo krótki mostek.[.....]
tyż lubię większe ramy z krótkim mostkiem, ale najpierw proponuję wypróbować bardziej typową konfigurację roweru.
[.....] i szeroką (bez przesady bo ok 550-630 mm) kierownicę
W sprzedaży widziałem proste kierownice 560, 570, 580, 600, 620 (mm). Gięte zaczynają się od ok. 620 mm.

Przedział który podałeś (550-630) jest do kitu bo do ,,enduro'' kierownice zaczynają się od ok. 620mm.

[.....]

PS

Przypomniało mi się jeszcze, że zwykle sprzedawcy mówią: "albo będzie to XC albo DH - zdecyduj się!" Ale ja znalazłem sobie kategorię: Enduro hardtail:D - co myslicie??

Biria ultimate nie jest ramą do enduro. Grupa alivio tym bardziej się nie nadaje. Btw, są w sprzedaży gotowe ,,hardtaile enduro'' ale koszutją sporo więcej niż 1600 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że ktoś się już zainteresował:D

 

Na początku może coś wyjaśnię, otóż jak widać dopiero na samym końcu mojej poprzedniej wypowiedzi napisałem o tej kategorii Hardtail Enduro. Dopiero na końcu ponieważ po prosru chciałem zaznaczyć, żę geometria rowerów z tej kategori najbardziej mi odpowiada, i że jest to ta "niemożliwa" sprawa o której mówią sprzedawcy - "Albo XC albo DH nia ma nic pomiędzy". To nie znaczy, że zastosowanie roweru będzie strikte takie jak w enduro, ani że rower ma byc w 100 % endurowski, chodziło tylko o to że pozycja chyba najbardziej mi pasuje:)

 

Piszesz żebym złożył rower na 'hone'. Bardzo chętnie ale nie mam 220 zł wzwyż na same manetki i ponad 250 na tylną przerzutkę! Stać mnie na Alivio więc tego się trzymajmy :)

 

Z tymi oponami, możliwe że mi się pomyliło, wydawało mi się że te są spore, ponieważ w opisie kategori enduro w katalogu rowerowym 2006 napisali że w Enduro nie stosuje się opon większych niż 2.20 a te wydały mi się już za szerokie- ale może są w sam raz? Nie widziałem "na żywo"

 

Kierownica-facet pokazywał mi w sklepie kierownicę 550 giętą i wydała mi się za krótka, potem pokazał 630 i mi odpowiadała. A przedział dałem taki, bo liczyłem własnie na jakies rady. Gdybym napisał "biore 630" to wyszło by na to że w ogóle nie potrzebuje pomocy. A ja zbieram jak najwięcej sugestii

 

Cieszę się że sie ze mną zgadzasz co do amora i krótkiego mostku, ale czy przypadkiem krótki mostek nie będzie fatalnym rozwiązaniem na dłuższą trase??

 

"Są w sprzedaży gotowe ,,hardtaile enduro'' ale koszutją sporo więcej niż 1600 zł." Otóż to, i to jest najlepsza pointa.

 

Czekam więc na jak najwięcej opinii i sugestii. Z góry dziękuję

 

PS Czy ta rama nada w ogóle to takiego zestawu? (jeżeli chcecie wiedziec jaką wizję roweru mam, prosze sobie wyobrazić ramę birie ultimate w Authorze a:gang do którego ;link podałem wcześniej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[.....]Piszesz żebym złożył rower na 'hone'. Bardzo chętnie ale nie mam 220 zł wzwyż na same manetki i ponad 250 na tylną przerzutkę! Stać mnie na Alivio więc tego się trzymajmy :)
Alivio jeśli mnie pamięć nie myli, jest grupą ,,turystyczną''. Jak będziesz na tych komponentach jeździł ,,nieturystycznie'' to Ci się szybciutko posypią. Alivio na dojazdy do szkoły i wycieczki do lasu są ok, ale do agresywnej jazdy po prostu się nie nadają. Zużywać się będą tak czy inaczej więc jeśli będziesz miał ochotę to po trochu będziesz sobie ,,wzmacniał'' rower kupując solidniejsze komponenty.
Z tymi oponami, możliwe że mi się pomyliło, wydawało mi się że te są spore, ponieważ w opisie kategori enduro w katalogu rowerowym 2006 napisali że w Enduro nie stosuje się opon większych niż 2.20[.....]
Mam przed sobą BB#5 gdzie jest test ,,hardtaili enduro'', poniżej rowery oraz ich szerokości opon:

Corratec X-Vert Extreme: przód 2.3, tył 2.3

Gary Fisher Mullet: przód 2.4, tył 2.4

KTM Hardbone: przód 2.35, tył 2.35

Mongoose Amasa Comp: przód 2.35, tył 2.1

[.....]Cieszę się że sie ze mną zgadzasz co do amora i krótkiego mostku, ale czy przypadkiem krótki mostek nie będzie fatalnym rozwiązaniem na dłuższą trase??
Amory 100mm mieszczą się w kategorii XC, enduraki przeważnie mają więcej (120-130mm). Rama do xc (konkretniej -- główka) powinna wytrzymać 100mm ale warto sprawdzić co na ten temat sądzi jej producent. Jak pójdzie się *kochać to nie miej do mnie pretensji :D

 

Ja napisałem -- większa rama + krótszy mostek :) tzn. dla Ciebie była by to rama 20,5"-21,5" i mostek 9-7,5cm. Ja tak lubię ale uważam że powinieneś najpierw wypróbować ramy 19"-20" z dłuższym mostkiem. (to co powyżej nie dotyczy enduro tylko xc, czytaj dalej)

Btw(1), siodełko można przesunąć trochę to tyłu (są też sztyce które ,,cofają'' siodełko).

Btw(2), wymiana mostka trwa chwilę, więc nic nie stoi na przeszkodzie żebyś przed długą wyprawą zmieniał mostek na dłuższy.

 

Tzn. ja mam krótszy mostek z tego powodu że nie lubię za bardzo machać kierownicą. Ale ponieważ ramę mam większą, więc odpowiednie (tzn. do XC nie enduro) położenie ciała jest zachowane.

 

Ty chcesz mieć rower bardziej przystosowany do zjazdu, tzn. chcesz odciążyć przód -- więc prócz krótszego mostka (i normalnego rozmiaru ramy, dla Ciebie najwyżej 20") możesz przesunąć siodło do tyłu. Jeśli tak zrobisz to nie będziesz ,,ściśnięty'', tzn. odległość między punktami podparcia Twojej osoby będzie zachowana. Insza inszość że położenie względem osi korbowodu będzie inne i pedałowanie może nie być dość wygodne przy długich trasach. Oczywiście będzie się też trochę gorzej podjeżdżać ale nie można mieć wszyskiego (załóż rogi to będzie si).

"Są w sprzedaży gotowe ,,hardtaile enduro'' ale kosztują sporo więcej niż 1600 zł." Otóż to, i to jest najlepsza pointa.
Teraz można dostać solidnie przecenione rowery. Polecam ,,Mongoose Amasa Comp'', to prawdziwy endurak i afair można go kupić za ok 2100zł.
PS Czy ta rama nada w ogóle to takiego zestawu?[.....]
Kiedyś próbowałem znaleźć dane (geometrię) tej ramy ale mi się nie udało. Zgaduję że ma typową do xc, tzn widelec 71, rura podsiodłowa 73 stopnie. Rower na takiej ramie jest zwrotny na podjazdach ale nieco nerwowy na zjazdach, enduraki mają inną geometrię, tzn. oba kąty są mniejsze. Ramy enduro są też cięższe z oczywistych powodów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

MijagiN nie posiadam niestety ramy Ultimate tylko RSa, ale troszke smigam i jestem stalym bywalcem tego forum takze cos dorzuce od siebie. Co do amora, spoko da rade wsadzic i na nim jezdzic. Ktos tutaj na forum ma chyba 100 wstawiona a moze nawet wiecej. Co do opon, idz do dobrego sklepu, zobacz jak wygladaja szerokie opony. Do 2.3 to spokojnie wejda, wiecej to nie wiem, u mnie chyba bylby problem, jak jest w Ultimatach...hmmm... niech sie wypowie jakis uzytkownik ale na moj gust moga byc problemy, moze uda sie je wsadzic, ale jak sie beda zachowywac w czasie jazdy w terenie to ciezko okreslic. Kolejny problem jaki mozesz spotkac to korba alivio. Jakis czas temu ktos pisal o problemach z zalozeniem korb i obcieraniu zebatek o rame. Cofnij sie i poszukaj. Byc moze nie uda Ci sie zalozyc korby :blink: Chociaz w ofercie cyclosportu jest Ultimate na alivio (chociaz korba jest jakas dziwna bardziej przypomina Altusa :034: )

Co do samego osprzetu alivio, czy to osprzet turystyczny, pewnie wedlug producenta tak. A to czy sie go skatuje to zalezy od uzytkownika. W swoim starym rowerku mam jakas zabytkowa Acere i dopiero teraz po kilku sezonach i ciezkiej zimie przestala dawac rade. U mojej malzonki zalozony jest Tourney, a musze powiedziec ze nie jest oszczedzany, przerzucanie przy podjazdach pod maksymalnym obciazeniem to taki standard :blink: i daje rade juz dwa lata praktycznie bez zadnych regulacji. Takze rodzaj osprzetu nie powinien Cie hamowac. Zastanawiam sie tylko czy Ultimate da radę jako hardtail enduro, chociaz to co kazdy z nas rozumie pod tym pojeciem moze sie roznic. Mysle, ze lepiej by bylo rozejrzec sie za czyms przeznaczonym do tego celu.

A co do kiery i mostka to bardzo indywidualna sprawa. Jezdzilem z rozna dlugoscia mostka i roznymi kierami i wg mnie gieta szeroka kierownica jest niezastapiona w ciezkim terenie poniewaz pozwala lepiej zapanowac nad bikiem, do tego krotki mostek i nie trzeba nia machac jak wioslem :blink: . Poniewaz sam uprawiam raczej XC i maratony to u mnie docelowo znalazl sie bardzo "anorektyczny" zestaw, ktory w zupelnosci mi wystarcza do mojego stylu jazdy.

Zycze udanego wyboru i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do amora, spoko da rade wsadzic i na nim jezdzic. Ktos tutaj na forum ma chyba 100 wstawiona a moze nawet wiecej.

 

Standardowo w CycloSport montują 100mm i jest ok. Sam na takim śmigam i nie ma problemu.

 

Kolejny problem jaki mozesz spotkac to korba alivio. Jakis czas temu ktos pisal o problemach z zalozeniem korb i obcieraniu zebatek o rame.

 

Możliwe, że chodziło i moje posty. Pisałem raczej o konieczności posiadania szerokiego suportu. O ramę biją nie zębatki a ramiona korby. Oczywiście mówię tu o zbyt krótkim supporcie. Dokładniejszy opis problemu jest kilka stron wcześniej.

 

chociaz korba jest jakas dziwna bardziej przypomina Altusa

 

To jest Alivio, ale rocznik 2003 (taki rocznik podał techniczny w CS). To był dobry rocznik. Korba dojrzewała na dobrze nasłonecznionym stoku, a niewielkie, acz regularne, nocne opady nadały jej wyjątkową soczystość. Dzięki rzyznej wulkanicznej glebie, oksyd na korbie nabrał wyjątkowo wspaniałego połysku i klarowności, a hartowanie mocnym, południowym słońcem nadało jej wyjątkową trwałość i wytrzymałość.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już swoją wymarzoną żółtą BIRIE PRO RS!:-) Kolejny zakup ktróry planuje jest to korba z suportem! Wyszlo na jaw przy przeglądaniu ofert ze sa róne dlugosci!:( Moze jakis własciciel RS'ki mi powie jaki powinnienem wziac rozmiar. Na oku mam TRUVATIVA FIREX SL z zinegrowana osią, co Wy na to?? Poprosze o jakies opinie.To jest link do tej korby.

 

http://allegro.pl/item124153063_truvativ_f..._gwarancja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...