Skocz do zawartości

[wycieczki] Planowanie, organizacja oraz wyjazd


biker90

Rekomendowane odpowiedzi

My to Devil mamy takie samo położenie prawie na mapie, dobrze wiesz co znaczy dla mnie rekreacyjnie tak by nie było, że zaś się wleczemy najpierw bardzo szybko, a potem bardzo wolno. Na takie co to Ja nie idę nawet, wolno może być tylko równomiernie ma to być! Znam nasze możliwości nie wiem jak kolega jeździ, ale myślę, że tempo okej może być! Co do tego gdzie jedziemy to może Zalew Sosina w Jaworznie, a spotkać można się przy Wesołej lub pod Kościołem w Mysłowicach Centrum

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety odpadam. Dla mnie niestety zbyt duży dystans by utrzymać średnią na poziomie 20 km/h. Dodatkowo nasze “zwyczaje“ z tym kolidują. Jesteśmy młodym małżeństwem którego rodzice bardzo przeżywają jak nie widzą wnuka co tydzień. W przyszłym sezonie już się będę pisał na takie wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajac ich to pewnie srednie lajtowe tempo bedzie gdzies w granicach 26km/h po asfalcie albo 24km/h w terenie.

Ja niestety pracuje a cosik bym pokrecił jeszcze

 

I powiedział to ten, co powoli jeździ ;)

 

Filip ; to jeśli nie będzie padać, o 10:45 w parku, koło kościoła Mariackiego i może być w sumie to Jaworzno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co uciekał, a potem na mnie było jak zawsze :teehee:

W sumie nie wiem czy rano się tak wczas wyrobię, Irek na Chudów leci o 11 od siebie więc można się przyłączyć. Trasa jego to spotkanie na Zadolu pod Panoramą potem na Jamnę i przez Śmiłowice oraz Paniowy na Chudów tj. niebieski szlak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się jeździe blisko tylko co jakiś czas to potem tak wychodzi, że dalsza wycieczka jest problem niezależnie od tempa jakie jest. Tak to już jest niestety, a nie jeżdżenie też daje się we znaki. Mi wczoraj po tygodniu przerwy też ciężko się kręciło, więc każdemu to się zdarza!

P.S. Gosia Pszczyna deszczowa i dawałaś radę, nawet po kacu szło dobrze więc chyba to nie to raczej

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic, ze zasypiam nad kolacja z glowa na stole,lub w trakcie rozmowy na gg. Ludzie pisza do mnie esy o 21 a ja ich nie slysze bo spie, mimo ze fon na poduszce :-( Potrafie zasnac nawet psu na tylku ze zmeczenia i nawet tego nie zauwaze.... Chyba sie juz koncze chlopaki, a wy mi tu ze nie jezdze....a fakt jeszcze mi noce zostaly, po co bede spac ,pojezdze sobie dla kondycji :-D

Ale....byle do wiosny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...