Skocz do zawartości

[do 500 zł] Prosty rower szosowy


Lvcky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem mało obeznany w sprawach rowerowych ale chcę się podjąć złożenia minimalistycznego sprzętu tzn.

Chciałbym złożyć rower szosowy, najprostszy możliwy, najlżejszy możliwy, najtańszy możliwy. :)

Mianowicie potrzebuję ramę szosową. Może być w stanie surowym. Wezmę spray w ręke i pomaluje ostatecznie.

Koła dosyć duże zeby sprzęt się toczył :) + opony, najcieńsze możliwe, mogą być bez dętkowe. Kierownicę, najlżejszą ale wygodna, tania i prosta, jakis naped ( tu sie nie znam czy potrzebuje jakies korby czy łancuchy i tak dalej więc licze na was)

siodło- małe, lekkie. Hamulce (jeśli zmieszczą sie w budzecie to moga byc zwykle v-brake jesli nie to moze byc taki torpedo zeby hamulec byl na "tył pedałów". + same pedały. Chcę się wzorować na tym: http://allegro.pl/kynast-80-rower-miejski-retro-szosowy-torpedo-i2618115867.html

Ma być minimalistycznie, tanio, lekko. :)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyskusji, jestem ciekaw jak to się rozwinie :)

Mam 188 cm wzrostu (co do ramy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Ma być minimalistycznie, tanio, lekko.

Dobre dobre :D jak jest tanio to lekko nie będzie chyba ze zrobisz sobie ramę samemu :P Najprostrza konstrukcja to oparta na napędzie torpedo i takiego bym szukał, coś w stylu ukraina i poźniej modernizacja sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...