Skocz do zawartości
  • 0

[rower] scott metrix 10 2013 - 5000 zł czy warto?


Promyk

Pytanie

Witam wszystkich,

 

zastanawiam się nad zakupem nowego roweru, najważniejsze rzeczy to waga gdyż codziennie wnoszę rower na 4 piętro, przejeżdzam dziennie 20 km. Moj wybór padł na rower scott metrix 10 lub metrix 20 2013. Czy warto???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

zastanawiam się nad zakupem nowego roweru, najważniejsze rzeczy to waga gdyż codziennie wnoszę rower na 4 piętro, przejeżdzam dziennie 20 km. Moj wybór padł na rower scott metrix 10 lub metrix 20 2013. Czy warto???

 

 

Witam. A można prosić link do oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

zastanawiam się nad zakupem nowego roweru, najważniejsze rzeczy to waga gdyż codziennie wnoszę rower na 4 piętro, przejeżdzam dziennie 20 km. Moj wybór padł na rower scott metrix 10 lub metrix 20 2013. Czy warto???

 

 

http://sklep.kastor-bike.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=872&category_id=177&option=com_virtuemart&Itemid=179&vmcchk=1&Itemid=179

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower nie nadaje się na teren , jest to połączenie miejskiego roweru z szosowym .Z innej beczki Scott na rok 2013 zmienił oznaczenia swoich modeli np już nie ma modeli o nazwie scale np 40 ,30,10,RC ,SL itp.Zastanawiam które oznaczenia są odpowiednikiem do modeli scale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim terenie chcesz jeździć?

 

Czy to ma być sprzęt do treningu po szosie i ścieżkach rowerowych czy chcesz od czasu do czasu

wjechać do lasu na utardzone dukty?

 

Przeważnie jeżdzę po szosie i ścieżkach rowerowych. Dziennie około 20 km. Zależy mi na lekkim i szybkim rowerze. Rzadko zdarza mi się przejażka po lesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower fajny - osprzęt bardzo dobry ale 5k bym nie zapłacił mysle ze w podobnym zestawieniu mozesz wyrwac cos ciekawego juz za 3,5-4k

np:

Allegro

Allegro

 

dzięki za info, wiem że są inne opcje ale jest problem roweru akurat dla mnie bo ja potrzebuje niefortunnie 17 cali a wszędzie jak na złość 19 cali czyli typowo męskie rowery...chyba trzeba się wziąć za biznes rowerowy i sprowadzać rowery dla kobiet bo strasznie mizernie z tym na rynku ;-(...

 

Dla mnie to trochę dziwne aby wydawać 5k po to tylko aby przejechać dziennie 20km to trochę dziwne, nie uważacie ?

 

hmmm a czy kupowanie samochodu aby dojeżdzać do pracy dziennie 20 km. ma sens gdzie koszt samochodu dobrego oscyluje w dużo wyższych kwotach jest dobrym dla Ciebie pomysłem ???...bo dla mnie nie...gdyż wolę połączyć coś przyjemnego z pożytecznym. Pozatym,dla mnie ważnym aspektem jest waga, więć znajdź mi dobry rower żeby ważył 9 kg. i wtedy możemy polemizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 km dziennie to 140 tyg co daje 600km miesięcznie co w całym sezonie powiedzmy (6msc) daje 3500km to całkiem przyzwoity wynik:-) więc warto zainwestować w dobry rower

kupuj jak się potargujesz to za 4,5 pójdzie:-)

chociaż polecałbym tego CUBE na pewno znajdziesz rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 km dziennie to 140 tyg co daje 600km miesięcznie co w całym sezonie powiedzmy (6msc) daje 3500km to całkiem przyzwoity wynik:-) więc warto zainwestować w dobry rower

kupuj jak się potargujesz to za 4,5 pójdzie:-)

chociaż polecałbym tego CUBE na pewno znajdziesz rozmiar.

 

 

Hej,

 

dzięki za zainteresowanie i zdrowe podejście do tematu ;-) rozejrze sie za tym cube ;-) a na ten sezon jeszcze meridka mi wystarczy :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...