Skocz do zawartości

[Koła] Do 600-700 zł


kaapeo

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić nowe koła do kwoty 600-700 zł pod centerlock, zastanawiałem się nad mavic crossride ale gdzie zobaczyłem komplet kół to szprychy i piasty mi się nie podobały lub obręcz (pod v-ki była..), jakie koła do tej kwoty byłyby dobre ? Jeżeli ktoś może kogoś polecić kto solidnie złoży mi koła za niewielkie pieniądze to byłbym wdzięczny :) Obecnie znam jednego z allegro ale czekam na propozycje, może jakieś inne koła.. Gdyby w tej kwocie dało się zakupić jeszcze piasty w czerwonym kolorze byłoby super..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem przykład kół tak więc chyba można się domyśleć do jakiej jazdy, typowo do xc (pola lasy..) koła nie musza być super mocne, ale żeby nie rozwaliły się po jednym zjeździe w wąwozie... raczej wytrzymałe co do wagi to wiadomo jak najlżejsze w tej cenie, chciałbym się zmieścić wagowo do 2,3kg komplet mniej więcej max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie idzie wyrwać Red Metale 5, ale pod CL mają łożyska, które podobno trudno dostać przy serwisie, a bulić za oryginały się nie opłaca, a jak byłbyś w stanie trochę dołożyć to możesz zapleść: Novatec D711/712 + AlexRims XCR100d + DT Swiss Revo + alu nyple, wtedy mozesz sobie wziąć czerwone piasty i czerwone nyple.

 

Pytanie jeszcze ile ważysz, bo nie napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...