Skocz do zawartości

[PULSOMETR] Sigma Pc15-Pc 15.11-Pc 25.10- Bauer Pm 45


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż jak w temacie zastanawiam się nad zakupem któregoś z tych pulsometrów ale sam nie wiem który wybrać, czytałem opinie w internecie ale jednak to nie rozwiązało mojego wyboru. Cena jaką chcę wydać to ok 17-180 zł tańsze mile widziane. Chcę go używać na treningach oraz na co dzień jako zegarek. Gównie zależy mi na programowaniu własnego treningu, ustawiania tętna maks., min. pamięć kilku treningów mile widziana. Co do sigm spotkałem wiele opini niestety sam baeur posiada ich mało.

 

 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowedźi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Gorąco polecam Sigmę Pc. 25.10.

Używam jej od 5 miesięcy. Ani razu mnie nie zawiodła. Nie gubi sygnału na siłowni. ;) Lepiej kupić Sigmę , bo w razie czego można kupić jakąś część zamienną bez problemu , jak również akcesoria ;)

Nie wiem czy choć troszkę pomogłem , ale może akurat ;)

Pozdrawiam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja także polecam sigme PC 25.10. Posiadam od 6 m-cy i także ani razu mnie nie zawiodła... plusem sigm jest gwarancja, gdy tylko coś jest nie tak, oddajesz na gwarancje i z miejsca dostajesz nowy egzemplarz ( bynajmniej tak mieli moi znajomi którym sigmy uległy awarii )
Niestety jesli chodzi o pamięć to zapamiętuje tylko ostatni trening i jego dane :(
Troszkę mało, ale zawsze coś ;D
Jest także możliwość ustawienia własnej strefy treningowej. Zresztą, dużo jest o tym napisane w innym temacie, wiec tutaj rozpisywać się nie będę :)
Tak czy inaczej, polecam 25.10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...