Skocz do zawartości

[poznań] szukam kogoś do wspólnego pedałowania


tobiasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj juz nie zdazylem odpowiedziec, niestety mala imprezka byla i mnie zmogło :-)

 

Faktycznie zapowiedzi pogodowe sa slabe. Przelozmy te wycieczke na przyszla sobote, tj: 13.08. Godzina startu do dogadania. Mozliwe tez przelozenie na niedziele 14.08. Czasu jeszcze troche jest to moze sie z tego zrobi jakis grupowy wypad. Raz juz te trase zrobilem. Jest przyjemnie i w miare płasko, a trasa przez poligon jest bardzo przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13ty to początek dłuższego weekendu - na 99% gdzieś mnie poniesie. Ale może dzisiaj - jak nie teraz, to może później? A może na paradę smerfów? :icon_mrgreen:

 

ps. wcale się nie dziwię że nie odpisałeś o 2 w nocy, ale dobrze, że napisałeś bo się zastanawiałam nad tą 11:30 ;)

 

Olgaa - a w tygodniu nie pisałabyś się na przejażdżkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo - nieee!!! nie dam rady na 11:30! dlatego pisałam, żeby wcześniej. A moje "później" - to miałam na myśli popołudnie - najszybciej po 16tej. Sorry, jak wprowadziłam w błąd (zastanawiałam się na 11:30 ale to już niestety nie do zrobienia). :icon_redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie zaczną się zgłaszać dopiero w poniedziałek, albo w nocy we wtorek. najpierw wypisują, że chcą pojeździć rowerem a następnie nie zaglądają na forum przez kilka dni. i takim sposobem ten wątek ciągnie się od miesięcy a nikt jeszcze nigdzie nie pojechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2h będę krążyła po Malcie i pobliskich lasach. Jak ktoś ma ochotę to siup

 

fencer czekając na dogodną dla wszystkich porę i inne duperela można w życiu na rower nie wyjść. Ja najczęściej jeżdżę sama z różnych racji. Najczęściej problematyczne są pory dnia i mój czas wolny. Nie narzekam, samej też jest fajnie a przede wszystkim goni się swój czas/cel co daje sporo motywacji. Przykro, że rozpadła się grupa Growi (choć kilkoro nadal jest na fr.org), wyjazdy były przednie :thumbsup:. Myślę, że nie ostatnie.

Kilka razy byłam z SRM. Widziałam tu organizatorkę Magdę, zapraszała.

Wystarczy chcieć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem @fencer, czy co?

 

Np. ostatnio w niedziele spotkaliśmy się z Przemem i pokręciliśmy trochę po okolicy.

A poza tym, to nie wszystkie ustalenia czynione są na forum. Ktoś rzuca hasło, a szczegółowo umawiamy się np. na gg :)

 

Dokladnie. Rzucilem temat na forum, spotkalismy sie i zrobilismy jakies 40 km po Naramowicach, Biedrusku i Suchym Lesie. Bylem ja i kolega Bartek. Zebraloby sie pewnie wiecej ludzi ale troche pozno mi sie pojawil pomysl.

 

A dzis zrobilem traske Winogrady - Bogucin - Kobylnica - Jeżykowo - Kowalskie - Karłowice - Wierzonka - Kicin - Czerwonak - Winogrady. Nabilo 53 km przy sredniej 21 km/h. Milo, rekraacyjnie, przyjemnie, z przystankiem nad jeziorkiem. Jutro jade te sama trase, ale z mala modyfikacja. Przed Bugajem w lewo na Barcinek i Karłowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4przemo77, na przyszłość - polecam zrobić dodatkową pętelkę Biskupice - Jankowo - Promno - Pobiedziska, trasa przejeżdża przez dolinę Cybiny, wprawdzie podjazdy i zjazdy są dość krótkie ale choć trochę urozmaicają trasę. Potem możesz polecieć prosto przez Wroncyn/Tuczno itd, lub od razu wracać do Poznania krajówką.

 

W okolicy jest dużo ładnych jezior (nie wiem nad którym się zatrzymałeś - Kowalskie?), osobiście najbardziej polecam J. Wójtostwo, Dębiniec oraz Stęszewskie. Położone w malowniczych miejscach, czysta woda, w tygodniu jest spokój cisza. Kowalskie zdecydowanie odradzam, czystość i bezpieczeństwo pozostawiają wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...