Skocz do zawartości

[poznań] szukam kogoś do wspólnego pedałowania


tobiasz

Rekomendowane odpowiedzi

no wiadomo, że twarda ;] jeśli ktoś kocha jazdę na rowerze to nie wymięka przy pierwszym lepszym deszczu - przynajmniej ciekawiej się jezdzi. ;)

 

 

Jutro - nie wiem jak to będzie z moim pobytem tutaj. Mam 4 dni wolnego i chyba pojadę na jakieś wyspy kanaryjskie ;D

 

 

 

 

TomaszW - z oswietleniem wiesz. Niby ok, ale ja osobiście mam złe doswiadczenie w jazdach bez lampek. Wolę nie ryzykować.. ale spacjalistą w jeździe bez swiateł jest chyba dejot ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo, że twarda ;]...

 

Mam 4 dni wolnego...

 

Zrobimy dochodzenie. Czyżby studentka poznańskiej polibudy? :whistling:

 

 

PS Nie wiem dlaczego przeglądarka poprawia wyraz napisany poprawnie na napisany z błędem. Powinno być "s t u d e n t k a" :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki są widoczne, poza tym wieczorem zakładam kamizelkę, ale przy wyższych prędkościach gdzie nie ma lamp nie widzę za daleko na przód i mogę nie zdążyć dziury wyminąć więc bardzo by mi odpowiadała jazda z kimś kto ma mocną przednią lampkę, jest ktoś chętny teraz pojeździć ?

PS Dejot jeśli zdjęcie roweru masz robione u siebie to mieszkamy na tym samym osiedlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy dochodzenie. Czyżby studentka poznańskiej polibudy? :whistling:

 

 

PS Nie wiem dlaczego przeglądarka poprawia wyraz napisany poprawnie na napisany z błędem. Powinno być "s t u d e n t k a" :confused:

 

 

 

A skąd posiadasz takowe informacje? ;]

 

 

 

 

+ mam 4 dni wolnego ale wyjezdzam jutro z rana. Także można dzis pojezdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki są widoczne, poza tym wieczorem zakładam kamizelkę, ale przy wyższych prędkościach gdzie nie ma lamp nie widzę za daleko na przód i mogę nie zdążyć dziury wyminąć więc bardzo by mi odpowiadała jazda z kimś kto ma mocną przednią lampkę, jest ktoś chętny teraz pojeździć ?

PS Dejot jeśli zdjęcie roweru masz robione u siebie to mieszkamy na tym samym osiedlu.

 

Osiedle akademickie? Nie, ja tylko tam na zdjęcie pojechałem;) Chyba że chodzi Ci ze starym rowerem w sygnaturze to muszę zmienić bo nieaktualne- na Opieńskiego moja kuzynka mieszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety skręciłem kostkę więc odpadam, chciałem pojechać na rajd radia merkury a później chciałem pobić v-max na górze koło mosiny, jeśli opuchlizna mi zejdzie i będę mógł jeździć to postaram się to wykonać, Dejot chodziło mi o Opieńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Otrzymałem od losu trochę wolnego czasu, do końca lipca i pojechałbym chętnie w jakąś dalszą trasę. Piszę tutaj, ponieważ poszukuję osoby/osób do towarzystwa. Samemu to nie ma co. Jeśli jedzie >1 to zawsze raźniej, bezpieczniej, lżej.

Dalszą trasę, tu mam na myśli kilka pomysłów, o których realizacji marzę od ubiegłego roku. Jest to większość szlaków Wielkopolskiego Systemu Szlaków Rowerowych: http://pl.wikipedia....%B3w_Rowerowych ,

bądź trasę z Poznania do Kołobrzegu (w sumie niekoniecznie musi być akurat Kołobrzeg, może być np. Mielno, ale już Władysławowo odpada, bo za daleko - przynajmniej na tę chwilę): http://www.forumrowe...an/page__st__80

 

Czy znajdzie się ktoś chętny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nocne (tak od 20..)zwiedzanie miasta ktoś chętny? Dodam, że z Rataj

 

 

całonocne? bo przyznam, że jeździć rowerem lubię, ale w nocy ta przyjemnośc skutecznie konkuruje z inną - ze spaniem ;).

napisz jak to robisz, to może pisałbym się na przejażdżkę do północy. tak na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja! Nie ma mnie kto zmobilizować do jazdy. Do tej pory jeździłam głównie sama ale mi się znudziło. Chciałabym zacząć jeździć rano, przed pracą: 5-5:30 do 6:30. Mieszkam od niedawna w Poznaniu, nie znam jeszcze wszystkich tutejszych tras. Chcę jeszcze w tym roku zrobić Pierścień więc przydałoby się zacząć przygotowywać. Jakby ktoś był chętny na ranną jazdę - zapraszam. W sumie popołudniami i nocą też mogę jeździć - B). Acha - startuję przy Cytadeli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Troszke znudzila mi sie juz samotna jazda. Jezeli ktos ma ochote na mila wspolna niedzielna wycieczke to polecam jutro swoje towarzystwo.

 

Trasa:

Winogrady - Naramowice - Umultowo - Nowa Wies - Radojewo - Biedrusko - Złotkowo (przejazd trasa przez poligon) - Zlotniki - Suchy Las - Winogrady

Trasa tak na oko ok. 35-40 km. Tempo raczej takie typowo niedzielne, spacerowe 20 do 25 km/h.

 

Jezeli ktos ma ochote to start jutro o godz. 11:30. Miejsce startu: przejazd kolejowy na ul.Naramowickiej (Naramowice a Umultowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...