Skocz do zawartości

[rower]Radon Bikes kolekcja 2013


Teodoryk

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może. Ale jak wjedziesz na krawężnik i nie podniesiesz pupy może być problem. Do spokojnej jasny da radę ale do ścigania bym się zastanawiał, zwłaszcza przy mocno wyciągniętej sztycy. Większa średnica to większa powierzchnia styku, na centyment kwadratowy działa mniejsza siła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@pim, to jak taki Spec robi rowery typowo do jazdy w ciężkim terenie z ramą karbonową, to mam to rozumieć, że jest to typowo dedykowane do "wylajtowanych bikerów"?

 

Czy można u nich dostać jakiś rabat przy zakupie roweru za ~1300E?

 

Nie dostaniesz rabatu,podobnie jak w przypadku Canyona. Jest to sprzedaż wysyłkowa,ograniczona o koszty pośredników i o wszystkie inne koszty związane z sprzedażą bezpośrednią.

Rabat możesz sobie sam sprawić, pod warunkiem że masz w domu zapasy euro kupione po niższym kursie niż aktualnie obwiązuje,wtedy coś tam zyskasz :)

 

pozdr.

R/

Edytowane przez robertos102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja , na razie nie ma żadnej podpowiedzi co do przyczyn wycofania , mój zamówiony jak pokazuje dhl już do mnie jedzie więc może im się skończyły? Najważniejsze żeby nie okazało się że mają jakieś wady fabryczne , bo i taka może być możliwość , albo że za małą kwotę je sprzedawali .

 

 

pzdr R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego zakupiłeś jeśli można wiedzieć? Podziel się spostrzeżeniami jak przyjdzie :)

 

Zakupiłem ZR race 29 5.0 i pewnie będzie za dwa dni tak myślę . Ciekawe czy ktoś z forum już ma rower z 2013 modeli to mógłby też coś powiedzieć na temat jak się prezentują na żywo .

 

pzdr R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już pisałem mam ZR Race 6.0 SRAM.

Rower prezentuje się znakomicie, choć oczywiście zaznaczam, że nie jestem zaprawionym bardzo rowerzystą, a tym bardziej mającym ambicje sportowe.

 

Przy kupnie rocznika 2013 nie było mowy o żadnym rabacie, m.in. przez fakt o którym wspomniał robertos102. Paczka szła do mnie równe 10 dni (choć ja nie mogłem się doczekać i wydawało mi się, że szła całe wieki ;)).

 

Na razie pokonałem na nim ok 200 km. Na więcej nie było niestety czasu. Pierwsze wrażenia z jazdy bardzo pozytywne.

Jak odkopię się z roboty, to pewnie obfotografuje rower i zaprezentuje na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radony z tego roku są prawie takie same jak w zeszłym ,kosmetyczne zmiany w barwie ramy i zamiast osprzętu Race-Face mamy Syntace ... i wersja Sram ma inne kola coś mi się zdaje. Co do zniknięcia oferty 29er z ich strony to nie robiłbym paniki :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@pewnyktos, niestety nie ważyłem roweru, więc nie chciałbym wprowadzić w błąd.

 

Odnośnie dostępności, Radon na swoim profilu Facebook'owym umieścił taką informację:

 

Unfortunately, there is currently a slight delivery bottleneck of the ZR Race Series. When the bikes are available again, we will put them back online. We kindly ask for your patience! More infos here on Facebook!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w uzupełnieniu:

w mailu twierdzą iż pod koniec tygodnia będą dostępne ...

na pytanie czy zmieni się cena i jaki był powód - czy przypadkiem nie jakieś techniczne problemy z rowerami (jak tu ktoś sugerował) odpowiedzieli:

"No price change!

No technical probs!

Just a delay in production, we do not want to run too deep into 'minus-stocks'!

;-)" ps odnośnie realizacji zamówienia:- w zeszłym roku trwało to jakieś 2-3 tygodnie (ale w okresie wiosennym) rower dostarczał DHL Polska- w tym roku (zeszły tydzień) od momentu zamówienia (i wpłaty przelewem) do odebrania roweru minęło 8 dni - paczka dostarczona przez Pocztę Polską ;-) a raczej u nich musiałem odebrać bo dostarczyli tylko awizo z napisem "zagraniczna ogromna" jak by ich to miało tłumaczyć czemu nie dostarczyli ... pudełko mocno zmasakrowane, postawione oczywiście niezgodnie z wielkim napisem na pódełku ... ale rower cały ;-) /mimo, że nie dopłacałem za specjalne pakowanie - przyszło w standardowym z pojedynczej tektury ...)

Edytowane przez bipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechała paczka, poskładałem , lecz remont mieszkania ważniejszy , może później wrzucę jakąś fotkę . Teraz czas na zakupy sprzętowo odzieżowe .

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...