Skocz do zawartości

Starganiec - Ognicho i spotkanie teamu Sobota 8 września


Rekomendowane odpowiedzi

O 16 , to można rozpocząć grilla browarami w ogródku, koło domu. To może o 11, bo zanim się drzewa nazbiera, to będzie około 13, a później się ciemno zaczyna robić. Byle świecąca popierdółka kosztuje 20 zł ...

 

Jakoś zawsze ognisko kojarzyło mi się z godzinami wieczornymi i w zasadzie wtedy dopiero ma swój urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zawsze ognisko kojarzyło mi się z godzinami wieczornymi i w zasadzie wtedy dopiero ma swój urok.

Mi też ognisko z wieczorem się kojarzy, ale że teraz ciemniej coraz szybciej się staje z dnia na dzień i noc to już mamy o godzinie 19-20 :yucky: Więc z tą 16 to jest dobry pomysł zawsze można dłuższej posiedzieć niczemu to nie broni :icon_exclaim:

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, nie wiedziałem gdzie rower postawić, tylu nas było ...

 

Zgromadzonych ( zapisanych ) w grupie, prawie 50 osób, a była nas cała 5 osobowa, stara ekipa. Dzięki Grzegorz, Krzychu i Filip za przyjazd, Gosi dziękuje, że dała się z domu wyciągnąć ;)

 

Gdzie reszta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np nocka w pracy i dzis też na noc.Tak to jest gdy inni balują 2 pracują .Chciałbym z wami pojezdzić lecz czasu brak.Jedyna jazda to albo rowerem do pracy albo w wolne małe trasy do 60km tak jak ostatnio z Cziko za co wielkie mu dzięki poznałem nowe rejony i przy okazji dowiedziałem się ze w Zabrzu więzienie jest łooo hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...