Skocz do zawartości

[rama] gdzie w Łodzi wypiaskować i pomalować?


wwwampir

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Podbijam temat.

Moja sztyca już jest mocno porysowana. NIe chce jej wymieniac bo sporo za nią zapłaciłem. Można ją oddać do malowania do jakiegoś lakiernika? Macie jakiś namiar gdzie zajmują się ramami czy tego typu rzeczami i możecie z czystym sumieniem polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawanie do lakierni takich części jak sztyca może okazać się problemem ze względu na grubość lakieru

Sztyca anodowana posiada minimalnie anodę, natomiast jak ją pomalują to w 90% zmieni się jej średnica więc jej nie wsadzisz do ramy

innym skutecznym rozwiązaniem jest jak kolega Przemek powiedział anodowanie jej na nowo. Inna opcja -papier ścierny i jedziesz do gołego alu (Grubo) potem podkład i lakier Cieńko pod kontrolą suwmiarki

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dowiem się jakie są koszta mniej więcej piaskowania i malowania (bo tak jak ktoś wyżej napisał zależy od koloru i wielkości ramy) i dam znać

 

Jeśli chodzi o jakość ich "produktów końcowych" mogę zagwarantować że są ekstra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję być przed Nowym Rokiem w sklepie Max Bike na Narutowicza.

Ja akurat miałem jeden cel w tym sklepie zakupic sobię [bielizne] ale w między czasie kiedy to ja wybierałem asortyment, weszła młoda para studencka ze swoim starym miejskim rowerem aby go odświeżyć.

Sprzedający powiedział cenę 130zł ale czy to było piaskowanie z lakierowaniem czy tylko samo lakierowanie hm... tego juz nie wiem ;)

 

Tam gdzie ja byłem i skorzystałem z usług i później kolega Nrv o czym było już wcześniej w temacie to można się zmiescic w 100zł za całośc wykonania usługi. Co do usług na ul. Milionowej w Poniedziałek się dowiem jak to wygląda :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja przypadkiem nie napisałem powyżej o tym ile kosztuje taka usługa na milionowej ? :P

 

Napisałeś to ogólnikowo ;) a brzmiało to tak:

 

Już teraz mogę napisać że koszt takiej usługi to około 80-100 zł netto + vat :) Wiele zależy od wielkości ramy i koloru.

 

i czytając to można domyśleć się jednego że wszędzie tak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam taki namiar:

Rama + widły to koszt 70PLN

piaskowanie i lakier. Jedna warstwa. Za

ramę, widły, dwa błotniki z elementami

montażowymi, sprocket i sztyce

kierownicy zapłaciłem 115 PLN za

czyszczenie i lakier.

Ul. Pusta 20

http://

www.lakierowanieproszkowe.republika.pl/

kontakt.html

Polecam ; na dniach znowu jade kolejne części lakierować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś odebrałem kilka gratów z lakierni przy ulicy Milionowej 2

Pomimo drobnicy nie marudzili i do tego ładnie pomalowali.

Nie mają przemysłowej produkcji więc mogą się skupić na drobiazgach i przyłożyć się do pracy,

Ogólnie mogę polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...