Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy]Robimy w tym roku?


safian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

[koszulka] lista chętnych na koszulki z logo forum - Forum Rowerowe - doświadczenia, rowery, dyskusje sklepy rowerowe, giełda rowerowa

 

17 os. chętnych.

Jak widać 65 za koszulkę + 70 za spodenki, ale brutto, czyli jakby nie było ~40 zł podwyżki to sporo. Może zmienili materiały, czy coś, wcześniej nie było chyba wybory wkładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładka była ta czarna, 9-cio panelowa. Miałem w ręku tą 3D i nie widziałem sensu w dopłacaniu 10zł za nią. Tej 4D wtedy chyba nie było, ale nie wiem, jak wygląda na żywo.

Może chodziło im o możliwość wystawienia faktury? Do tej pory, jeżeli brałem komplet strojów i nie chciałem faktury, to płaciłem cenę XX zł, a w przypadku faktury XX zł + VAT. Jeżeli nie, to atrakcyjność TP mocno spada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu o koszulkę chodzi- zapomniałam uściślić;]

Czy będzie tylko wersja unisex czy tam męska czy opcja damskiego kroju też jest?

 

No, i żywotnie interesuje mnie czy jakbym się decydowała mogę odebrać na miejscu. Bo w moim wypadku przesyłanie to przerost formy nad treścią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet koszulka +spodenki z czarnym wkładem TMF 130 zł netto,f-ra 159,90 zł brutto za zamek i silikonowe wykończenie ceny nie zmieniają.

 

Dwa pytanie- jest tylko wersja męska?

Czy będąc z Łodzi można jakoś ominąć część z wysyłką? :P

 

jest damska wersja, Wg Pani koszulka pasuje na mężczyznę i kobietę, mają jeszcze jakiś wzór z wcięciem w tali. Myślę że śmiało będzie można odebrać w Łodzi koszulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz głosować, chodzi o to, żeby osoby, które na 100% wiedzą, że nie kupią ciuchów nie głosowały, bo po co mają decydować?

To rozumiem, że jeszcze wzór nie jest wybrany i ten co jest pokazany tam przy liście, zeby się zapisywać na zamówienie to nie jest ostateczny tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...