Skocz do zawartości

Kross Team


Kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

lulek, ja pytalem. Po wymianie maili z jednym z pracownikow krossa ktory odpisal mi na pierwszego miala dostalem poczta za darmo spodnki i koszulke kross racing teamu :P

 

tak?? ;] hmm... pod ktory adres pisac?

 

KROSS

kross@kross.pl

 

Dział Handlowy

handlowy@kross.pl

 

Dział Eksportu

export@kross.pl

 

Dział Marketingu

marketing@kross.pl

 

Dział Serwisu

serwis@kross.pl

 

Dział Rozwoju Nowego Produktu

nowyprodukt@kross.pl

 

Dział Administracji

administracja@kross.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wale wprost ;] :P

 

"Dzien dobry.

 

Chcialem sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc nabycia koszulki stroju kross racing teamu?

 

Dziekuje."

 

ale czy cos kupowales czy tylko pytales sie o cos i ci gosc zaproponowal ten stroj?

 

bo jesli kupowales to mogles dostac jako gratis a jesli sie pytales to sa wieksze szanse :P

 

jak dostane odpowiedz to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P Fox i hexagon :lol:

Teraz dopiero zauważyłem

co do kasety to :eek: w życiu czegoś takiego nie widziałem

IMO reklamuj pare sret kilosów i takie coś :034:

moJa PG 970 z przebiegiem 18 k km tak nie wygląda :D zębatka 5-6-7 piłowane, nic nie przeskakuje pewnie jeszcze parę k km zrobię na niej :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P Fox i hexagon :lol:

Teraz dopiero zauważyłem

 

Przed zawodami ponownie wymienilem na Suntoura.

 

co do kasety to :eek: w życiu czegoś takiego nie widziałem

IMO reklamuj pare sret kilosów i takie coś :034:

moJa PG 970 z przebiegiem 18 k km tak nie wygląda :D zębatka 5-6-7 piłowane, nic nie przeskakuje pewnie jeszcze parę k km zrobię na niej :angry2:

 

Trudno moze w to uwierzyc, ale z napedem nie mialem problemow. Moze jest to celowy zabieg producenta (tak jak sugerowal mi Blue)? Przy zakupie nie przygladalem sie dokladnie (swiecil sie to potraktowalem jako nowy :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo ta kaseta jest jakaś trefna :034: Gdyż to tylko pojedy ńcze zęby z dane koronki są wyjechane

a nie wszystkie w miare rówomiernie :029:

Imo reklamuj albo zakup HG 30 za 40 zł lub HG 50 za 60 albo Sramowe PG 840 lub 850 też są za rozsądne pieniądze

Kolega ma w swoim rowerze tą

Przejeczane z 1000 km i kompletnie nic się z nią nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moj pierwszy post a wiec witam wszytkich posiadaczy krossa :P Dzisiaj wybrałem sie do sklepu rowerowego aby przymierzyc do przyszlego zakupu krossa v6 <_< zdecydowałem sie naten rowerek dzieki temu forum ale mniejsza z tym, kolo w sklepie nie byl wielkim zwolennikiem krossa a juz na pewno nie v6 i proponował mi rozne gianty i inne za 1100 a nawet chciał sie pozbyc krosa level A2 za 999zł + licznik!!!! ale chyba z sezonu 2005 bo na stronce go nieznalazłem. wyglada tak levela212zz.jpg Co sądzicie o tym krosie A2 opłaca sie bo jak jets to super okazja to zaraz biegne do sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem to zdjecie na http://www.feni.pl/sklep.php?maker=&sort=&c=9&py=&p=40 kosztuje tam 1449 zł ale specyfikacji nie ma :029:

amoniak napisałes: ten Level A2 To jest model z 2005 roku

na gorszym osprzecie niż Hexagon v5

Masz specyfikacje tego levela a2 z 2005 roku ?? Już sam nie wiem wkoncu to level chyba to klasa wyzej niż V-ałki mimo ze z 2005 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda a juz myslalem ze jakas okazje znalazłem :) tez znalazlem ta spcyfikacje tyle ze i tak sie zabardzo nie znam ale podaje : RAMA AL 6061 Hydrof, WIDELEC: Zoom CH-580, NAPED: 21, PRZERZUTKA P/T :Shi C051/Altus, MANETKI: Shi Stef 35, HAMULEC P/T: Alhonga HJ-806AD.

 

Bedzie trzeba kupic gianta sierre :) Do Warszawy mi daleko Koszalin / Słupsk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ZAPALEŃCÓW V6!:P

...właśnie szukałem inf na temat tego pojazdu i trafiłem do Was:) Jak miło:)

Miałem najpierw chęć kupić Hexagona V3,ale wczoraj po namysłach wpadłem na pomysł,że dorzucę te 300złociszy i zainwestuje w cosik lepszego:) ...no i jestem tutaj:)

Poradźcie mi jedno...Co do rozmiaru ramy,bo siadałem wczoraj na V6 19'' i wydaje mi się,ze jest ok (stojąc mam jeszcze prześwit miedzy ramą a...kroczem:) ) czy to dobry test?? Mój wzrost to 178cm i 69kg wagi.

Chciałbym jeszcze usiąść na 21",zeby porównać... PORADZICIE mi jak Wam się zdaje,który rozmiar powinien być dla takiego jak ja??To bedzie mój pierwszy "prawdziwy" rowerek!

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

---------------------------------

JA CHCĘ JUŻ ROWER!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...