Skocz do zawartości

Kross Team


Kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

A tak przy okazji, bardzo dobry wybor. Mam innego krossa, ale jak mi padnie to wymienie sobie ramke na Levela.

Co nie znaczy ze Hexagon jest zly. Jesli ktos dopatrzyl sie takiej analogii to mowie, ze jest w bledzie.

Ramka? Ciekawe jakiego Levela <_<

O ile mi wiadomo, coś jest nie tak z A4 i A6... Po prostu ich nie ma. Mi się udało po miesiącu czekania załatwić sobie nie A4 jak chciałem, a A6. i na dodatek nie w takim jak chciałem kolorze. Zdania sprzedawców są różne, w Krossie nic nie wiadomo. Podobno małe szanse są na powrót na rynek tych rowerów w tym roku. Podobno Kross zamówił za mało ram, i już ich w najbliższej przyszłości nie będzie. Rowerki miały zejść z produkcji 15 czerwca, a nie zeszły, w magazynach firmy podobno tych rowerów nie ma, ale tego nikt nie wie, bo magazynów jest w Polsce kilkanaście, i firma nie jest w stanie ogarnąć, co w nich jest.

Gdzieniegdzie w sklepach stoją, można trafić, głównie 17 lub 21, które i tak nie są wymiarowe. Te rowery wyglądają mi na reklamówki Krossa, a nie seryjną produkcję. Albo to klęska urodzaju:)

 

Jutro odbieram A6, tym większa przyjemność, bo tyle się naczekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się łaskawię dopisuję, Hexagon V6 - rama 17'' (nie wiem czy nie zamała na 176 cm wzrostu), srebrny.

 

BTW - Pozdro dla Janosa!

 

hehe Witam :D

 

ja mam 176cm i rame 19,5 jest w sam raz, ciekawe jak tobie bedzie sie jezdzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka? Ciekawe jakiego Levela :)

O ile mi wiadomo, coś jest nie tak z A4 i A6... Po prostu ich nie ma. Mi się udało po miesiącu czekania załatwić sobie nie A4 jak chciałem, a A6. i na dodatek nie w takim jak chciałem kolorze. Zdania sprzedawców są różne, w Krossie nic nie wiadomo. Podobno małe szanse są na powrót na rynek tych rowerów w tym roku. Podobno Kross zamówił za mało ram, i już ich w najbliższej przyszłości nie będzie. Rowerki miały zejść z produkcji 15 czerwca, a nie zeszły, w magazynach firmy podobno tych rowerów nie ma, ale tego nikt nie wie, bo magazynów jest w Polsce kilkanaście, i firma nie jest w stanie ogarnąć, co w nich jest.

Gdzieniegdzie w sklepach stoją, można trafić, głównie 17 lub 21, które i tak nie są wymiarowe. Te rowery wyglądają mi na reklamówki Krossa, a nie seryjną produkcję. Albo to klęska urodzaju:)

 

Jutro odbieram A6, tym większa przyjemność, bo tyle się naczekałem.

 

 

Co to oznacza?? Ze już krossów nie da sie kupić??

 

Ja mam zamiar kupić sobie a4 lub a6 w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka? Ciekawe jakiego Levela :)

O ile mi wiadomo, coś jest nie tak z A4 i A6... Po prostu ich nie ma. Mi się udało po miesiącu czekania załatwić sobie nie A4 jak chciałem, a A6. i na dodatek nie w takim jak chciałem kolorze. Zdania sprzedawców są różne, w Krossie nic nie wiadomo. Podobno małe szanse są na powrót na rynek tych rowerów w tym roku. Podobno Kross zamówił za mało ram, i już ich w najbliższej przyszłości nie będzie. Rowerki miały zejść z produkcji 15 czerwca, a nie zeszły, w magazynach firmy podobno tych rowerów nie ma, ale tego nikt nie wie, bo magazynów jest w Polsce kilkanaście, i firma nie jest w stanie ogarnąć, co w nich jest.

Gdzieniegdzie w sklepach stoją, można trafić, głównie 17 lub 21, które i tak nie są wymiarowe. Te rowery wyglądają mi na reklamówki Krossa, a nie seryjną produkcję. Albo to klęska urodzaju:)

 

Jutro odbieram A6, tym większa przyjemność, bo tyle się naczekałem.

 

 

ja tez słyszałem o takich kłopotach, i wydaje mi się że KROSS nie przewidział że tak dobrze się będą sprzedawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe jest że mają taki problem jak w uniebike`u. nie przewidzieli tak dużego zapotrzebowania na swoje produkty i teraz nie mają ich z czego złorzyć, pewnie trzeba będzie czekać na modele 2007. polskie firmy sie nie doceniają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Ciebie. sorry ale nie śledze na bieżąco. w Krakowie dostepne sa wszystkie modele w różnych rozmiarach. a6 widziałem w dobrej cenie w jednym ze sklepów internetowych ale tlko 17 cali (cena 2199 czyli -200pln) a4 dostepne w sklepach GO SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej nie chciałem ludzi straszyć, właściwie problem jest taki, że nikt nic nie wie. Jak widać da się kupić, dzisiaj zrobiłem pierwszą przejażdżkę na nowiutkim i własnym A6.

 

Szukałem w X sklepach w Warszawie, i jakoś nie trafiłem na A4 w rozmiarze 19, kolega ze sklepu rowerowego jakoś dla mnie zamówił, ale przyszła nie A4 a A6, i w sumie to jestem zadowolony, od przybytku głowa nie boli:)

 

Szukajcie a znajdziecie. A - i uważajcie na rozmiary ram, bo to jakaś kiszka - w jednym sklepie stał A4 19, ale sprzedawca mi powiedział, że to 17 :D

 

Powodzenia w polowaniu, mi to zajęło miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojego niedokładnego ważenia (na dobrej wadze osobowej ja z rowerem w ręku minus moja waga) jakieś 12.2 - 12.3 kg. Zważę na innej wadze jak będę miał okazję. Jest to liczba jak dla mnie szokująca, ale może rzeczywiście tak być - gdzieś na niemieckiej stronie znalazłem podaną wagę około 11.8 kg czy coś koło tego. Tylko że na rynek niemiecki idzie trochę inna wersja, "eksportowa", odrobinę zmieniona - może więc i lżejsza.

 

Waga tego roweru jak się go weźmie do ręki robi na każdym wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz link do e-sklepu gdzie maja a6 w cenie 2089. sklep karolini kozeli , jeżeli wiesz kto to ?

 

http://www.ksport.pl/?id=5&tow=145

 

a tu jest aukcja tego samego sklepu tylko wystawiona na aalegro

 

http://www.allegro.pl/item109955603_nowy_r...per_goral_.html

 

kolejny z allegro z wysyłką gratis

 

http://www.allegro.pl/item111557522_super_...ylka_gatis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey! Dopisuje się z Levelem A4 19' !!

To ja Wam napiszę jak wyglądało kupowanie roweru :twisted: :twisted: :

-Środa- ma być CZARNY 19' na piątek

-Czwartek-Boże Ciało-wolne

-Piątek-Dzwonią, że nieprzywieźli i w sobotę pewnie nie będzie

-Sobota Nie ma...

-Niedziela- Czekaaaaam

-Poniedziałek- mówią że będzie wieczorem albo we wtorek rano i jeszcze muszą złożyć.

'"przyjdź jutro po 17.00"

-Wtorek-Burza, deszcz, upał, dusznść. Ludzie wieją do domów. Ja idę po rower.

Przywieźli 2 w rozmiarze 21' czarno białe!!!! :028: :eek: :033::)

Jutro przywiozą skądśtam specjalnie dla mnie :glare:

-Środa-Oj nie przywieźli. Jutro :o

-Czwartek-Jeeeest... oczywiście czarnobiały bo czarne nie istnieją... :angry: Mała przejażdżka.

W domu okazuje się że lewa korba się odkręciła. Hamulce właściwie niewyregulowane,

przerzutki ledwie ale ciągle ocierają. Pancerze są dziwnie poprowadzone chyba, a jeden trzeba

będzie skrócić. Łańcuch też do skrócenia.

 

A poza tym wszystkim to rower jest odjechany w kosmos :):) superzajefajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie zyskam poklasku, ale gdybym nie było stać to już dawno bym się pozbył mojego Krossa na rzecz czegoś innego. Prawda jest taka, że nasz rodzimy producent musi się jeszcze bardzo wiele nauczyć. Czyni duże oszczędności na mniej rzucającyh się w oczy komponentach roweru. A potem problemy wychodzą już po 3-4 miesiącach intensywnego eksploatowania roweru. Dowodem na to są piasty. Tutaj Kross po prostu przechodzi samego siebie. W drogich rowerach (Kross Level A6) z osprzętem LX (!) na pokładzie daje marne (czyt. gówno warte) piasty. Dokładnie takie same jak w moim Krossie za 500 złotych. Nie do końca sensowe. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się jeszcze za bardzo nie znam, ale w mojej fabrycznej A6 mam piasty NovaTec czy jakoś tak.

Z tego co się zorientowałem oglądając rower to zaoszczędzili na siodełku, chyba jakieś barachło, ale dzisiaj, 3 dnia na razie przejażdzek tyłek mnie już nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...