Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Zlot jesienny; 21-23 września, Góry Izerskie, Wolimierz


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PONIEWAŻ U MNIE SIĘ ROBI JESZCZE BARDZIEJ POD GÓRKĘ NIŻ BYŁO, NIESTETY BĘDZIECIE MUSIELI PODJĄĆ TEN WYSIŁEK I

 

SAMI SOBIE ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT.

 

BARDZO BARDZO PROSZĘ, ABYŚCIE JAK NAJPRĘDZEJ TUTAJ SIĘ DOGADALI, PROPONUJE ŻEBY KAŻDY KTO JEDZIE I MA MIEJSCE NAPISAŁ NA OFICJALU, SKĄD I O KTÓREJ JEDZIE, LUDZIE NIE MAJĄCY DOJAZDU TEŻ NIECH DADZĄ ZNAĆ!

 

Przepraszam, ale nie mam innego wyjścia aktualnie. Do środy-czwartku nie będzie mnie przy komputerze od 9:00 do 23:00... Czyli nie będę miał jak Wam pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie została przekazana wiadomość iż jedno miejsce się u mnie zwolniło i ktoś może z radością wskoczyć uzupełniając dwudziestkę.

 

(...)

Została, tylko na PW, a ja nie zdążyłem przepisać w ogólny...

 

Fakt, powstało jedno wolne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno rowerowo-osobowe miejsce w naszym małym pierdzidle:) wyjeżdzamy po pracy - bez komplikacji o 16 wyjeżdzam z Bielan, jadę po Babu moje, później do domu a później mogę zgarniać kogoś - z komplikacjami może być nawet jak ostatnio że wyjazd z wro przedłuży się nawet do 19 także jak sie komuś nie spieszy to git

ps: pociąg do gryfowa raczej nie jedzie gdyz nie ma tam stacji( a może jest) ale do jeleniej i owszem ale to ze 4,5h a z jelonki do gryfowa jest jakieś 35km

ps2: MIx, Twoja prośba została przekazana dalej ale jak napisał Qbol - poszło na PW

jak coś to wrocławianie chyba maja namiar kom do mnie:) jaki nie to 7 9 2 2 5 25 87 - prosić ciula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wyszukiwarki połączeń PKP do Gryfowa dojeżdżają Koleje Dolnośląskie, tyle że trzeba się przesiąść w Węglińcu. Ogólnie, nawet z przesiadką może wyjść szybciej niż do Jeleniej, pod warunkiem, że się pojedzie o 13:09 lub 15:35. Taki miałem na wypadek gdybym nie miał się z kim zabrać. Niemniej upierać się nie będę, dlatego warto byłoby to zweryfikować na PKP, żeby ewentualnie nie być zaskoczonym.

Jeśli idzie o mnie to zabieram się z kolegą Krzysq, nie wiem, jak tam u niego z wolnymi miejscami, myślę, że określi się stosownym wpisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...