Skocz do zawartości

[Gdzie się podział entuzjazm ?]


Rekomendowane odpowiedzi

Filip ma rację w pewnym sensie Sławek. Widziałem Cię aż raz i to na wyjeździe do Siemianowic, co faktycznie stanowi mega wyzwanie fizyczne i czasowe ... Ognisko mówisz jedno przegapiłeś, a było chyba z 5, czy 6. Daleko masz z Rudy ; no całe jakieś 30 do 40 minut. Ostatnie spotkanie odbyło się w złych warunkach pogodowych ? To chyba inne prognozy mamy dla swojego terenu.

 

Tak mógłbym wymieniać, pisać i pisać, ale w jakim celu, skoro to większego sensu nie ma. 50 użytkowników i dosłownie paru jeżdżących dziennie i, którym chce się pojawić na ognisku/spotkaniu, nawet jeśli nie mieszkają w Katowicach, czy okolicach.

 

A obowiązki i rodzina ? Wiadomo, temat taki jest ważny, ale zawze można znaleźć trochę czasu dla siebie i znam to z życia. No chyba, że kobieta Cię trzymie krótko na sznurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Devil, czas się zawsze znajdzie tym bardziej, że info jest na tyle wcześniej, że można to jakoś sobie ułożyć. Z Rudy Śląskiej wszędzie blisko jest więc ta wymówka jest nie na czasie! Tyle tych spotkań było, a Ja cie Sławek ani raz nie widziałem, a to znak, że podobnie jak inni użytkownicy zlewasz tą grupę. Jak nie na kole to autem na ognisko można się zjawić tak jak to uczynił Barney i Skorpion- można można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ żeście się mnie uczepili. Co mam napisać że chciałbym ale nie mogę. W tym roku zrobiłem na rowerze całe 280 km ! To obrazuje jak dużo mam czasu aby pojeździć. Robota dwuzmianowa, czasem trafi się coś dorobić, w soboty z reguły mam czas rano od 8 do 13, choć też w większości jestem w robocie. Niedziele to wiadomo dla rodziny, tu do brata, tu siostra ma pretensje że nie wpadam, i tak w koło Macieju :yucky: .Jeszcze w tym wszystkim ojciec na wózku który jak tylko jest trochę ciepło i mam czas to targa mnie na ryby bo to jedyna możliwość wydostania się z domu. Mam już pełną dupę narzekań i pretensji przecież się nie sklonuje.

Edytowane przez CzikO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały odkop tematu!

Tak duża grupa, a nikt nic nie pisze, wychodzi na to, że niektórzy to tylko się tu dodali by być, a nic od siebie nie dać! Dziwne to podejście, zaraz się odezwą osoby, że zima i przestój, ale to nic do rzeczy nie ma! Jak było ciepło też nic nie pisaliście więc o co chodzi, czemu nic nikt nie pisze, cisza jak makiem zasiał jest tu, co jest z wami!?

JAK JESTEŚCIE W GRUPIE TO TROCHĘ ZAINTERESOWANIA BY SIĘ PRZYDAŁO, A NIE OLEWKA NA CAŁEGO :wallbash:

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nas tu paru jest, co prawda noclegu nie mam jak zagwarantować jednak jest z kim i gdzie jeździć. W okolicach weekendu majowego mam zamiar wybrać się na parę dni do Jaworzynki wiec nic nie stoi na przeszkodzie, żeby było nas więcej niż planowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...