Skocz do zawartości

[mini zlocik] Trójmiejskie Kucie Stali 27-29.09.2012


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Dosłownie parę fotek (tylko tych bardziej obyczajnych) https://picasaweb.go...feat=directlink.

Fotek niedużo bo w pierwszej części naszej jazdy pogoda nie zachęcała do częstego zatrzymywania się i wyciągania aparatu (padało), a w drugiej części kiedy ładnie świeciło słoneczko to było nas już trzech.

Udział wzięli : IvanMTB, Skwarek2, Herodot, marekgda

Edytowane przez marekgda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marku za zdjęcia serdecznie... :)

 

Stali było mało, fakt, ale mam nadzieję, że ostatni wyjazd nieobecnym smaku narobi i kolejny będzie liczniejszy :)

 

Szkoda Anarchy, że Ciebie zabrakło, ale rozumiem - siła wyższa... Z pierwszego rozeznania wynika, że chętnych na wyjazd na południe nie będzie brakować, zatem jest o czym myśleć na... wiosnę już chyba... :)

Edytowane przez Herodot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

jako, że wyjątkowo nie popisałem się obecnością na TKSie w ramach pokuty a może jako mózgotrzep po ostatnim ciężkim maratonie w pracy wykonalim nasze lokalne kucie stali :) A że na 2 rowery - dwa były stalowe - w 100% zrealizowany plan :)

Kilka fot pokazujących piękno jesieni w odcieniu paprykarza: https://picasaweb.google.com/117547601064736857011/BuKuFeX12CzyliBukoweKucieStali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w aparacie nie ma takich opcji, to można nadrobić oprogramowaniem:

-hugin - trochę więcej roboty przy składaniu niż przeciągnij i puść

-Microsofr ICE - banalnie prosty w obsłudze, efekty zazwyczaj zadowalające (na tyle, że nie chciało mi się hugin-a instalować po zmianie systemu)

 

Oba darmowe, więc nie ma problemu z licencjami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Najpierw mnie nie było bo byłem tam gdzie byłem, potem byłem nieco pozajmowany, następnie miałem przejciowe-chwilowe z siecia ale juz jestem z powrotem :P

 

Spóźnionw ale serdeleczne podziekowania dla Herodota i Marka za trud nawigacyjny, mojego starzyka za poratowanie Skwarka sprzętem i pogodzie za to że najgorsza nie była.

 

Oby do następbego razu!!!

 

Tym razem z mojej strony fot brak bo aparatos odmówił współpracy na ŻwK i tak mu do dziś zostało.

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IvanMTB

 

Cześć, a ja się tak właśnie dzisiaj zastanawiałem co się tak w ogóle nie odzywasz :)

 

Miło kolegę słyszeć no i odwzajemniam podziękowania za ze wszechmiar udany wyjazd :) Mam nadzieję, że na wiosnę uda się wspólny wyjazd powtórzyć... Miejsce rzecz jasna pozostaje całkowicie do ustalenia...

Edytowane przez Herodot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję za miłe towarzystwo dużych i nieco mniejszych kół w ogólnej liczbie 3 + mła na trasie Lębork - Gdynia.

No i dzięki za bardzo inspirujący nightbike :thumbsup:

Kwietniowo - majowe Karkonosze brzmią bardzo inspirująco - bo jak Szklarska to i może tak jakoś od razu Izery, Świeradów i singieltrack Smrekowy i może takie inne miejsca tam gdzieś w okolicy znanej mi nieco ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...