Skocz do zawartości

[Smarowanie amora] Czy moge tego używać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. Polazlem do sklepu tam gdzie kupywalem rower, bo chcialem kupic jakis srodek do moich amortyzatorow, ktore maja odkryte golenie. Facet dal mi 2 srodki. Finish Line Ecotech 2 (odtluszczac) i Valvoline White Synthetic ChainLube. Tylko teraz mam troche strachu, bo na tym Valvoline pisze, ze jest to srodek do lancucha. To nie wiem, czy smarowac tym golenie ? Bo przeciez ten Finish Line co mam to jest odtluszczac, wiec on tylko chyba czysci a nie smaruje, wiec nie wiem jak to zrobic. Prosze o pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie troche nieudany zakup ponieważ żeby przesmarować golenie nie musisz ich odtłuszczac a ten smar co dostałeś to jest typowo do łańcucha. Jeżli ten smar zawiera lit to nie smaruj nim goleni ponieważ lit wysusza uszczelki. Nie wiem jaki masz amor ale wystarczyło że kupił byś Finish Line Teflon Plus albo Brunox

http://www.dobrerowery.com/product_info.ph...products_id=266 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ważne! proszę o szybką odpowiedź.

 

Dziś jak wróciłem ze szlaku zauważyłem że cały przud skrzypi jak chol**a. Po oględzinach doszedłem do wniosku ze to kierownica z amorem na czele. Dobra kierownice zrobie a co ze skrzypiącym amorem? Wpadłem na genialny pomysł aby go przesmarować pod uszczelkami i na goleniach (SR Suntour XCM). Niestety nie mam smaru do amorów a poza tym jest weekend i nie kupi(zresztą kase mam odłożoną na inne okazje).

Używam smaru do łańcucha pedro's extra dry można tym dać, czy lepiej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...