Skocz do zawartości

Wspólne kręcenie (umawialnia na szybkie wypady w danym dniu)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

że niby dzisiaj? :) jak dzisiaj to odpada bo do roboty ale czwartek i piątek mam wolne i mogę jechać z Wami, tylko dajcie znać na priv.

 

aha, niech ktoś napisze o jaką drewutnię chodzi i jak tam dojechać:)

Edytowane przez noLags
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dziś się wybiera na krótką trasę: Katowice Centrum-> Załęże-> Batory-> Świętochłowice Zgoda-> Nowy Wirek-> Kochłowice-> Panewniki-> Ligota-> Brynów-> Rolkostrada-> Centrum :icon_question:

Warszawska do Warszawska - Mapy Google

WSTĘPNIE RUSZAM O 16 BĄDŹ 17 SPOD MARIACKIEGO WSZYSTKO ZALEŻNE OD POGODY

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam, zawsze komuś nie bd pasować Grzegorz. Nie da się wszystkim dogodzić jak wiadomo.

P.S Devil jedzie jeszcze Irek oraz Tomek i Ja, więc bd nas czwórka jak coś.

Powrót oczywiście pociągiem, a zbiórka tak jak pisałem punkt 8.00 spod Mariackiego, bo w Piotrowicach 8.30 mamy zebrać Irka i Tomka spod liceum Broniewskiego na tam skrzyżowaniu przy ulicy Szenwalda

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót na kołach, jak dla mnie fajna propozycja lecz nie wiem czy wszyscy dadzą radę.

Nie uśmiecha mi się powrót z tempem 15km/h.

Mniej na uwadze, że my damy radę, ale są jeszcze inni.

Tomek przejedzie te 100km i co potem... Widziałeś jak było jak jechaliśmy do Trzebini

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót na kołach w dwójkę, trójkę ( Irek, Ty i ja ) ... Przecież nie mam zamiaru ciągnąć kogoś na 200km, jeśli ta osoba nie jeździ tyle, co my, bo wiem, jak może wyglądać taki powrót.

 

Tomek z tego co mi mówiłeś, zabiera z Krakowa żonę, więc On mógłby z nią pociągiem wrócić.

 

ps. spać nie możesz :teehee:, a i pogoda się poprawiła ; no istny upał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek z tego co mi mówiłeś, zabiera z Krakowa żonę, więc On mógłby z nią pociągiem wrócić.

 

ps. spać nie możesz :teehee:, a i pogoda się poprawiła ; no istny upał

Nie mogę bo się z Tomkiem umówiłem na 9.00 i dla tego tak wcześnie wstałem, a co do wyjazdu to po pierwsze nie żonę, a po drugie już to nie aktualne i sam jedzie tylko tzn. że nie dołączy do nas jego dziewczyna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Chciałbym zaproponować Pszczynę. Jeszcze w tym sezonie tam nie byłem. Proponuję niedziele tj. 19.08. Jacyś chętni???

 

pozdrower!;]

 

Jak już piszesz o wycieczce to podaj miejsce zbiórki i godzinę, tak jak w pierwszym poście jest zaznaczone!

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z dzisiejszego wypadu: http://gizmo201.bikestats.pl/787552,Zamek-Lipowiec-Krakow.html

Dwa cele zdobyte Zamek Lipowiec i oczywiście Kraków, nie mogło zabraknąć również hardkorowego podjazdu pod rybną, normalnie podjazd jak w górach na odcinku 1,6km. Za######iste szkoda, że w Kato nie ma takich podjazdów :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...