Skocz do zawartości

Pogadanki


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym tam zapodał teamt o tym Zakopanem, a może ktoś się skusi? :)

Wątpię 200km i to w nie najlżejszym terenie dla mnie to mega wysiłek bd, a co dopiero dla innych. Temat mogę założyć, ale bd tak jak zawsze, że dystans i pora o której wyruszamy ludzi odstraszy

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną wczoraj wygrała i dziś też pogoda wygra chyba, ze wieczorem mega ładnie się zrobi za oknem to może może się wybiorę na bike'a gdzieś na chwilę!

 

A co do dystansu to nie taki długi jak na wyjazd o 7 rano, a powrót koło 22 z przerwą na obiad, teraz wyjazdy bd bardziej nastawione na zwiedzanie ciekawych miejsc i zabytków ponoć tak do 100km na wycieczkę przypadnie

 

P.S Chcesz mapkę okręgu katowickiej oraz mapki północnej i południowej części Śląska? Bo dla cb trzymam, a ostatni mi taki pakiet został!

 

Dystans nie długi, ale rozłożony na cały dzień ... Nie będę Ci już powtarzać kolejny raz. Sam wiesz, że jak mogłem, to leciałem na cały dzień.

 

Mapkę masz tą z szlakami rowerowymi ? Bo mam taką i zastanawiam się, czy z niej ogniska na stargolu sobie nie zrobić, bo średnio dla mnie przydatna, skoro ostatnio zauważyłem, że pewna jej część, kończy się około Piotrowic, a akurat tam czegoś szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to było z tym wypadem mówiłeś mi więc nie ma co do tego wracać, przyjąłem wtedy do info swojego i nie ma problemu.

 

No te mapki to są te co rozdaje Śląska Organizacja Turystyczna. Te mapki są z szlakami rowerowymi, szkoda, że na tych mapkach nie ma nazw ulicy. Można się zorientować co gdzie jest, jak się spotkamy to ci dam je! Dzisiaj Irkowi dałem i mówi, że zadowolony. Jak dają gratis to brać można i nie narzekać jak darmowe. Z resztą zobaczysz sam co to za mapki są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja 200km na cały dzień to nie taki straszny dystans ale zgadzam się z Devilkiem bo cały dzień to ja bym chętnie pojechał. Ale jak zostawię żonę samą to będę wysłuchiwać przez dwa miesiące jak ja mogłem :/ Taki los.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja 200km na cały dzień to nie taki straszny dystans ale zgadzam się z Devilkiem bo cały dzień to ja bym chętnie pojechał. Ale jak zostawię żonę samą to będę wysłuchiwać przez dwa miesiące jak ja mogłem :/ Taki los.

dlatego lubię tak jechać jak y wtedy z samego rana jakis mały tour de silesia hehe i reszta południa dla rodziny albo na dalsze wypady z innymi hehe .Devilek często z trasy na trasę rusza pamiętam, nasz 1 wypad przyjechał z family cup a pózniej z nami kręcił ma zdrowie pieron hehe

Edytowane przez skorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Muszę przyznać ze brakuje mi wypadów z wami lecz czas zbytnio nie pozwala mi na wyjazdy .Praca po 12h zdecydowanie utrudnia mi to :(.To czego się obawiałem stało się mało czasu na przyjemnosci lecz gdy tylko będę miał wolne zaproponuje wam jakis mały wypadzik może cos do 60km jak kiedys mam nadzieje ze nowi ludzie z naszej ekipy też dołącza się .Na koniec wypadu oczywiscie proponuje ognisko kiełbacha itp .Ciesze się że są osoby które nie pozwalają umrzeć naszej grupie za co bardzo dziekuję .Termin podam wam wkrótce mysle ze ktos ze przyłaczy na wspolną jazdę pozdrawiam Marcin niech moc 2 koł bedzie z wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzadko tam jestem, że nawet i te kocie łby bardzo mi nie przeszkadzają, co nie zmienia faktu, że miło z ich strony, że chcą się za to zabrać. Może w końcu będzie to alternatywa dla D3S i "pętli", właściwie w linii prostej.

 

Co do czerwonego dywanu ; taa, yhm, już to widzę, jak coś się zmieni w temacie łazikowania ścieżka rowerową. Choćby to miało żółty, różowy, seledynowy kolor, to święte krowy dalej będą łazić całą szerokością, a nie swoim paskiem do tego przeznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie z innej beczki... nie moge sciagnac pedalu lewego,,, probowalem wszystkiego wciskajac do polaczenia wd 40 niciskajac ciagnac nawet udezajac w klucz by puscilo i nic... nie wiem co robic i mam jeszcze jedne pytanie mam korbe slx shimano na ht2 czy gdy jest ona w polozeniu do gory ( lewa strona ) a ja mam zalozony klucz 15-tke w strone kierownicy i udezam mlotkiem zwyklym w klucz by poluzowac pedal ale nic nie drgnie .. czy mozna uszkodzic korbe przez te udezenia? uszkodzic lozyska niewiem ... jestem troche przewrazliwiony na punkcie nowego sprzetu... w######ia mnie ten pedal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowego tematu nie będę zakładał, ponieważ średnio ma to sens.

 

Coś wyparował temat humor, mój post i kilka innych, jakie zostały tam zamieszczone, a z całą pewnością nie spodobały się szanownemu Administratorowi, którym jest Skorpion ... Spojrzałem sobie w usuniętą zawartość i co takiego Ci się tam nie podobało ? Masz taki sam problem, jak koleś, którego przytoczyłem w poście i zabolało Cię to, czy jak ?

 

Sorry, ale dla mnie i pewnie nie tylko, było to śmieszne, bo takich podstaw uczą dzieci w wieku 8 lat, a gdy ktoś jawnie wali takimi tesktami w sieci, to można się pośmiać.

 

Idź lepiej pojeździć, bo chyba za dużo czasu wolnego masz na ratowanie świata od ludzkiej głupoty, a sezon Ci się kończy i planu nie wyrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamieściłem coś w temacie humor, który magicznie wyparował w nocy, do spółki z postami Karpika, z powodu urazy ( ? ) nie wiem czego, którą to wywołałem u Skorpiona swoim postem. To już nasz Administrator mógł wyedytować post/posty, a nie wywalić cały temat, chyba że jest to aż tak skomplikowana operacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raportować takie zachowanie. Dla niedojrzałych stanowczo mówimy nie! Nie mnie jednak ta grupa liczy sobie ponad 50 członków i powinna trzymać poziom i fason aczkolwiek jest inaczej! Haniebne zachowanie! Dymisji żądamy!!

 

Lud postanowił :D

 

pozdrower!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy totalnie nie macie co robić chyba i nad czym dyskutować. Z innej perspektywy wygląda to tak jednemu coś nie pasuje to usunie, a drugi znów napisze i tak w kółko, nie umiecie się dogadać. W końcu nie macie ileś tam lat, tylko dorośli jesteście! Nie jest to trudne tylko chęci są potrzebne.

Edytowane przez CzikO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...