Skocz do zawartości

[Wyprawa]Rowerem wzdłuż Bałtyku 2012 sierpień


Drafia

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie wszystkim pasuje ten termin. Jednak wyjazd jak najbardziej aktualny, przygotowania trwają :) więc chętnych zapraszamy!

 

 

Hej, ja również mam w planach podobną wycieczkę tylko myślałem o wyjeżdzie 8 sierpnia, jestem z okilic Łukowa więc jesteśmy prawie sąsiadami :) ale być może mógłbym przełożyć go na później, odezwij się na moją skrzynkę a może uda nam się coś razem zorganizować...

jeriho1984@o2.pl

 

Witam planuję z Kumplem tygodniowy wypanad nad może oczywiście na rowerku od 20 -26 sierpnia gdyby ktoś miał jakieś ciekawe namiary na fajny tani nocleg lub miejsca które bezwarunkowo trzeba zobaczyć będę wdzięczny za info

 

 

A gdyby ktoś był chętny się dołączyć to oczywiście zapraszamy :)

im więcej ludzi tym fajniej

 

 

 

chodziło mi o kolegów z Międzyrzeca:P hehe, za szybko wystartowałem:) także ten tekścior wyżej był raczej do was chłopaki choć niekoniecznie...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę, że wyprawy po wybrzeżu robią się coraz bardziej popularne :)

 

Sam obecnie odpoczywam po wyprawie Świnoujście - Ustka. W 3 dni 348km. Jestem mega wykończony ale również mega zadowolony bo wyprawa chociaż pierwsza i do tego solo była naprawdę za######ist... Chociaż cel był inny, miałem dojechać do Gdańska, ale niestety sprzęt odmówił posłuszeństwa oraz pogoda nie dopisała. W trójmieście dzień wcześniej były takie ulewy że miasta zostały zalane a grad był wielkości orzechów. Jeszcze w szczecinie na dworcu w drodze powrotnej oglądałem wiadomości z gdańska. Po za tym prognozowali na najbliższe dni ulewy w tych rejonach także kontynuowanie wyprawy wydawało mi się złą opcja i zakończyłem w Ustce.

 

Jeśli ktoś również jak ja wpierw musi się dostać na wybrzeże pociągiem to mogę tylko powiedzieć - powodzenia. Ja musiałem dotrzeć z Tarnowskich Gór do Świnoujścia. To co się działo po drodze (z ustki z reszta też) przechodzi ludzkie pojęcie. Z miejsca pozdrawiam całe PKP i poznanych po drodze konduktorów i wszystkich innych podróżnych :)

 

Co do samej trasy, za pogorzelicami jechałem wpierw ścieżkami w lesie a następnie wbiłem się na drogę rowerowa z płyt betonowych. Niestety szybko płyty się skończyły a zaczęły kostki które są jeszcze pozostałościami po czasach wojennych ;]

taka trasa dla rowerzysty wyposażonego w semi-slicki i 16km bagażu do przyjemnych nie należy bo nie dość że cały czas pod górę to wytrzęsło mi nerki dosyć nieźle i w rowerze też wyskoczyła mała wada fabryczna która przekreśliła dalszą podróż.

 

Jeśli chodzi o namiot. Radzę się zaopatrzyć w naprawdę zawodowy namiot, drugiej nocy w łazach zastała mnie w burza i po 2h deszczu namiot przeciekał...

 

Malutka fotorelacja na koniec.

https://picasaweb.go...797/August52012

 

Macie jakieś pytania piszcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Z przyczyn technicznych termin mojego wyjazdu rowerem wzdłuż wybrzeża uległ przesunięciu na 27.08 do 3/4.09. Nadal zapraszam zainteresowaych :) Start - Świnoujście, meta - Trójmiasto, tempo rekreacyjne.

 

Kontakt: radena.kn@wp.pl

 

Serdeczne pozdrowienia.

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się na tym, że najprawdopodobniej jadę sam, ponieważ z kolegami którzy w między czasie, wstępnie zapowiadali się na wycieczkę kontaktu brak z ich strony. Cały czas byłem na to gotowy więc nie załamuję się i jadę sam, już jutro do Międzyzdrojów na 3 dni relaksu, a od poniedziałku ruszam do Świnoujścia i ze Świnoujścia na Hel, a może jeszcze dalej;) Gdyby ktoś jednak jeszcze się zdecydował to 694935159.

Pozdrawiam Michał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...