Skocz do zawartości

[Gry] W co grają rowerzyści, jak nie jeżdżą na rowerze- część 2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

@Matief a grałeś z dodatkami? Właściwie można sobie samemu wymyślać te dodatkowe reguły. Ja też dawno już w to nie grałam, ale pamiętam, że było coś takiego jak "ostatni strzał". Polegało to na tym, że jak podczas "fazy dnia" wybieramy kogoś, aby odpadł z gry, to ta osoba, jeśli ma kartę z tą dodatkową funkcją, może przed odejściem w "za światy" wybrać osobę, która też odpadnie, czyli ma ten ostatni strzał. Mam nadzieję, że  aż tak nie pomieszałam i rozumiesz o co chodzi ;)

 

Nie grałem z dodatkami ale ten który wymieniłaś jest całkiem ciekawy :) Cóz trzeba będzie kiedyś znowu zagrać i wymyślić jakieś dodatki, które urozmaicą rozgrywke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam problem jak wiadomo był BF3 na orginie za darmo to sobie pobrałem pograłem. No i tu jest problem bo chce dzisiaj włączyć a tu taki komunikat: Program Battlefield 3 Przestał Działać/ No to poleciał reinstal, ale nic to nie dało wiec poszperałem w necie i znalazłem takie o to tutoriale:

 

http://www.kreedz.pl/blog-kreedz/battlefield-3-rozwiazanie-bledu-program-battlefield-3-przestal-dzialac/  - Nie działa bo nie mam znaczka TM.

 

Ren sposób  również nic nie dał:

 

 

Także drodzy rowerzyści macie jakieś inne pomysły jak pograć sobie w tego BF'a?

 

 

Ponawiam pytanie pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było za darmo, Origin ostatnio rzuca chyba raz na miesiąc grę za darmo, po dokonaniu zakupu za 0 płn, pozostaje na koncie, mam w ten sposób Dead Space, bf3 już miałem wiec nie brałem. Tak wiec nie były to żadne testy tylko w pełni funkcjonalna gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gram na kierownicy regularnie w kilka ścigałek :

- LFS (Live For Speed)

- Asseto Corsa

- Shi(f)t 2
- Race 07
- GTR Evolution (Clio Cup, Octavia Cup ;) )

Na telefonie gram w :

- Subway Surfers

- CSR Classic

Na Playstation 2 (nieśmiertelne) :
- Gran Turismo 4

- Tekken

- FInal Fantasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłem do Diablo III na PC, jakiś był duży patch (6GB?) i jakoś fajniej się gra. w zeszłym roku przeszedłem Barbarzyńcą, ale średnio było i potem monotonnie. Teraz łowcą demonów i jest dużo fajniej, kusza i łuk, plus masa pułapek, zdolności itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...