Skocz do zawartości

[Katowice] wspolna jazda!


titit

Rekomendowane odpowiedzi

' date='31.03.2006, 09:17' post='180019']

Mam nadzieję, że to się skończy bo jeżdżenie takim peletonem po kilkanaście osób nie jest ciekawe... zwłaszcza w terenie

hi! no niby masz racje :D ale jak ludzie beda chcieli sie dolaczyc to przeciez nie mozna powiedziec NIE :) zreszta watpliwa sprawa aby uzbieralo sie 20 osob B) dzisiaj jeszcze wyrazil chec uczestnictwa moj przyjaciel wiec jest juz 6 osob na 30-04-2006 :) co do MK to ja odpadam choc chetnie bym sie wybral :) ale musze jechac na zalegly egzamin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Ja jako Cub_S pisałbym się na 23 i 30 .

A co do innych spraw na Twomarku raczej się pojawie, i byłbym np. w maju za jakimś wypadem w górki jak najbardziej ;) Wspominaliście coś o zwardoniu , tam moge posłużyć na wiekszosci tras za psa przewodnika :P

 

MAsa niestety dzisje odapda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi! nie bede sie moze teraz rozpisywal bo wlasnie wrocilem z egzaminu ktory .... dziwnie mi poszedl wiec jestem padniety i chce mi sie spac :) oto uaktualniona lista chetnych:

 

1. 16-04-2006 - bizon,

2. 23-04-2006 - titit, marnon, Puma [JFK], Cub_S, hxm,

3. 30-04-2006 - titit, Alvaren, bizon, Puma [JFK], Pikul, Cub_S,

 

milego weekendu zycze wszystkim B) nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi! no to mamy juz niezla grupke ;) Oto ostatnie podsumowanie :rolleyes: :

 

1. 16-04-2006 - bizon,

2. 23-04-2006 - titit, marnon, Puma [JFK], Cub_S, hxm,

3. 30-04-2006 - titit, Alvaren, bizon, Puma [JFK], Pikul, Cub_S, Pikol

 

oczywiscie to nie koniec zapisow bo przeciez moze tak byc ze komus cos wypadnie i nie bedzie mogl jechac wiec pozniej i tak sie grupa zmniejszy. Ludzie a co z plcia piekna? czyzby panie nie chcialy jechac? czyzby nie lubialy jezdzic na roweruch?? jesli czytaja to jakies dziewczyny to ZAPRASZAMY !!! na wycieczke integracyjna Forum Rowerowego!! :) przeciez i tak nie bedziemy jechac na wyscigi wiec nie ma co sie bac !! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Katowice i okolice!

16.04 to był by wypad na jure?

Chętnie bym sie pisał, ale niewiem czy zabierzecie ze sobą mnie na moim 15kilowym rowerze :D

Ile to by było orientacyjnie kilometrów ? i jaką średnią planujecie wykręcić?

 

Pozdrawiam roweromaniaków :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

haha no widze ze nie czytales posta od poczatku :) tak to wypad na jure k-cz, co do wagi Twojego bika to przeciez nikt nie bedzie wnikal czy on wazy 20 kg czy 10 kg, jak chcesz jechac to jedziesz tylko zobacz ze 16-04-2006 jest wpisana jedna osoba wiec ten termin raczej nie wypali wiec jesli masz czas 30-04-2006 to daj znac :) na razie dopisuje Cie do 16-04-2006 wiec wyglada to tak:

 

1. 16-04-2006 - bizon, pmol,

2. 23-04-2006 - titit, marnon, Puma [JFK], Cub_S, hxm,

3. 30-04-2006 - titit, Alvaren, bizon, Puma [JFK], Pikul, Cub_S, Pikol,

 

co do sredniej to chyba nikt nie planuje bicia jakichs rekordow a przynajmniej ja na pewno :) hmmm co do kilometrow to mysle ze jakas przyzwoita liczba ale jeszcze nie zastanawialem sie nad trasa wiec wszystko przyjdzie z czasem, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepnie

1. 16-04-2006 - bizon,

2. 23-04-2006 - titit, marnon, Puma [JFK], Cub_S, hxm,rurokura

3. 30-04-2006 - titit, Alvaren, bizon, Puma [JFK], Pikul, Cub_S,rurokura:P

 

chociaz ten 30 to jeszcze niewiem ,moze bede miał inne plany ,zwłąszcza ze wolne mam od czwartku włacznie

mesje Pikul -to mozemy sie zgadac jakos na wspolne treningi co jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna pójść a w sumie pojechać na żywioł bez planowanej trasy ;)

hallo :) No niby mozna ale jakjuz bedziemy jechac to przy kazdym skrzyzowaniu beda hasla ze lepiej jechac w ta strone albo w druga ;) wiec moze jak juz bedzie 1,5 tygodnia do wypadu to cos pomysle i Wam przedstawie, mam nadzieje ze nie bedzie tak zle ;) widze ze kolejny uczestnik sie dopisal wiec juz jest fajna ekipa tylko trzeba sie modlic aby pogoda nie pokrzyzowala nam planow :( bo nie mam chlapaczy no i odpowiedniego stroju do jazdy w takich warunkach hahaha :(

 

1. 16-04-2006 - bizon,

2. 23-04-2006 - titit, marnon, Puma [JFK], Cub_S, hxm, rurokura,

3. 30-04-2006 - titit, Alvaren, bizon, Puma [JFK], Pikul, Cub_S, rurokura,

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z powodów niezależnych od organizatora pierwsza edycja Wielkiego Pucharu Śląska, która miała odbyć się 15 kwietnia na katowickiej Dolinie 3 Stawów zostaje odwołana - wyścig odbędzie się 20 maja!

Żródło - bikepl.com

Tak więc zawody odwołane... oba są teraz w maju - 14 i 20. Trochę szkoda, ale będzie można potrenować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc zawody odwołane... oba są teraz w maju - 14 i 20. Trochę szkoda, ale będzie można potrenować :excl:

hmmm szkoda bo juz sie zdecydowalem na 100% aby jechac a pozniej to nie wiem jak bedzie z moim czasem wolnym :) ale to fakt troche czlowiek kondycji do tego czasu zlapie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soki Paweł troche mi sie jutro na głowe zwaliło :) i niestety nie mogę na 100% powiedzieć o której będe mieć czas na trening :P a nie chciałbym odwoływać

Ale mam nadzieje że jeszcze pośmigamy tylko sie zgadać trzeba :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi! no widze ze temat wycieczki pomalu sie zamyka i wkraczaja tu ustawki :o fajnie bo tez taki byl cel tego postu :) oczywiscie caly czas zachecam chetnych do wpisywania sie na wycieczke integracyjna 30-04-2006 :) zostaly tylko 3 tygodnie :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... 3 tygodnie do wycieczki a ja ani razu nie byłem na rowerze jeszcze :)

 

Puma [JFK] nie masz co sie przejmowac bo przeciez to nie beda zawody ani walka o zlote kalosze wiec luzik, ja tez nie mam kondychy choc przyznaje sie ze z 4 razy juz bylem na rowerku, ale co to jest !! "starosc" nie radosc :P w przyszlym tygodniu wezme mape i pomysle nad trasa ktora zamieszcze aby kazdy mogl sie zapoznac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...