Skocz do zawartości

[Katowice] wspolna jazda!


titit

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

zgłaszam swoja obecnosc wszem i wobec ..

mieszkam w katowicach ligocie (wiec jak ktos jest z okolicy) to sie zgłaszac

chetny jestem na wszelkie wycieczki ..

jak sam coś wymyśle to takze zamiescze tu anons

 

2.jazda w tygodniu -ja w tym sesonie planuje troche pokrecic a ze mam wolne czwartki piatki soboty niedziele i poniedziałki(w każdym razie teoretycznie i na czas obecny),to jak ktos chce pojezdzic to zapraszam ,albo niech do mnie napisze

 

3.na razie nie mam kondycjii ani formy -ostatni raz jeździłem w okolicach lutego .. a potem sie zrobiła mokra słona kupa i miałem przerwe .. teraz śnieg topnieje -wiec zabieram sie do roboty

 

4.mam gorski i szosowy(robisie) rowerek ,wiec jak ktoś szosuje to ja bardzo chetnie sie podłącze ,bo bede dopiero debiutował na asfalcie ,a jesli ktos woli ganiać sie po lasach ,to jeszcze lepiej

 

5.tatry to fajny pomysł -z racji na dojazd .. dobrze by było tam jechaćkilkuosobową grupą i to uzbrojoną ..

jedyny znany mi sensowny pociąg tam ,startuje z centrum katowic koło 2 w nocy >na miejscu jest koło 7 rano

(więc wzglednie sensowna godzina)

 

6.beskidy -na razie odpadają .. .bankowo warunki sa tragiczne .. rok temu byłem w maju i w połowie trasy na rysianke zalegał mokry snieg ;] ale jak juz sie nieco poprawi .. to nie ma nic lepszego niz beskidy i to nie koniecznie szczyrk >bardzo wygodny dojazd do wegierskiej górki ,albo zwardonia -a tam juz jest wiele opcjii

więc jeśli juz nastanie czas odpowieni -ja bede ciągnął w beskidy

 

a jura -nigdy tam nie byłem na rowerze ,chetnie sobie ją zwiedze

 

pozdrawiam

ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

mieszkam w katowicach ligocie (wiec jak ktos jest z okolicy) to sie zgłaszac

chetny jestem na wszelkie wycieczki ..

jak sam coś wymyśle to takze zamiescze tu anons

jazda w tygodniu -ja w tym sesonie planuje troche pokrecic a ze mam wolne czwartki piatki soboty niedziele i poniedziałki(w każdym razie teoretycznie i na czas obecny),to jak ktos chce pojezdzic to zapraszam ,albo niech do mnie napisze

Rurokura no to fajnie ze ktos planuje sobie krecic w tygodniu ale ja juz mowie ze to bedzie popoludniu (17-18) i jak bedzie pogoda :( co do wyjazdow to na razie sa rzucane propozycje wiec spoko na pewno paru chetnych bikerow sie znajdzie :( w razie czego to pisz propozycje i terminy a mysle ze cos sie skreci :D

 

Alvaren a Ty nie wymyslaj chlopie ze bys mnie nie odstawil bo w to nie wierze :) ja naprawde musze sporo sie najezdzic zeby zlapac jakas kondyche a pozniej mam jakas blokade i stoje w miejscu wiec musialbym chyba jakis power zapodac dla organizmu zeby miec jeszcze lepsza :) aha zreszta widac po zdjeciu Twojego amstaffa jak zawodnik z Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi :( KAŻDY MOŻE OCHLAPAĆ SIĘ BŁOTEM I JUŻ NIBY ZAWODOWIEC :D co do mojej kondychy to napewde jest kiepsko w tym roku :( ale nie ważne, kółko na pewno bedę miał za niedługo gorzej z amorkiem a chciałbym go wypróbować w terenie......jesli dostane amor to pojade .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 150 km ja nie dam rady :D 100 km i styknie :) Przyłaczam sie do marnoma kto ma ochote niech przyjeżdza do żor :)

A co do wycieczki też sie pisze :D jeśli data dopisze

100km można jechać jak poleje :P Jademy 150 i nie ma że boli. Jak paść to z honorem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naprawde musze sporo sie najezdzic zeby zlapac jakas kondyche a pozniej mam jakas blokade i stoje w miejscu wiec musialbym chyba jakis power zapodac dla organizmu zeby miec jeszcze lepsza :)

HMB sobie zapodaj - poczujesz jak bys mial drugie pluca :) - sam sie zaskoczysz jak skoczy Ci kondycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LUDZIE, toz tu istna burza zdan :) no to trzeba wziasc paleczke w swoje rece, bo my tu gadu gadu a czas ucieka wiec zeby nikt nie byl zaskoczomy to wstepnie proponowalbym jakas kwietniowa niedziele na ta pierwsza integracyjna wycieczke w jure krakowsko-czestochowska oto daty: 16, 23, 30 kwietnia no i teraz prosze palec pod butke bo za minutke zamykam budke :) wiec komu co pasuje? jak ktos zaproponuje swoj termin to trzeba za kazdym razem sumowac osoby na poszczegolne dni zeby nie bylo pozniej szukania i zliczania po calym forum, pozdrawiam

1. 16-03-2006 -

2. 23-04-2006 -

3. 30-04-2006 -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi! no tak drobna pomylka w datach :) ponizej jest prawidlowa wersja i moja ewentualna obecnosc. Ja jesli zdecyduje sie na zawody tego 15 to na pewno z wycienczenia nie pojade 16-04-2006 ale kolejne 2 terminy mogly by byc choc tez podobnie jak Alvaren mam uczelnie co prawda nie w te dni ale moze trzeba bedzie sie pokazac na jakims zaleglym egzaminie badz zaliczeniu wiec bym w razie czego prosil o wyrozumialosc jesli tak owa wyprawa mialaby dojsc do skutku a mnie by zabraklo :D Moze zademonstruje jak nalezy uzupelniac zgloszenia na tak owa wycieczke integracyjna po skopiowaniu do swojego posta oraz UWAGA! wszystkie komentarze co i dlaczego prosze umieszczac ponizej dat a nie po wpisaniu sie!:

 

1. 16-04-2006 -

2. 23-04-2006 - titit,

3. 30-04-2006 - titit,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podsumowujac nasze wpisy sprawa wyglada tak:

 

1. 16-04-2006 - bizon,

2. 23-04-2006 - titit, marnon,

3. 30-04-2006 - titit, Alvaren, bizon

 

oczywiscie mam nadzieje ze grono ludzi chetnych wzrosnie wiec tych co nie czytali od poczatku tego posta chcialbym w max 2 zdaniach poinformowac ze jest planowany wypad integracyjny na jure krakowsko-czestochowska wiec jesli ktos jest za to prosze sie wpisywac, tak jak to jest powyzej :P no to na razie wyglada na to ze wypad bedzie 30 ale troche czasu zostalo jeszcze wiec wszystko moze sie zmienic :) pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi! kolejne podsumowanie kolejnych wpisow B)

 

1. 16-04-2006 - bizon,

2. 23-04-2006 - titit, marnon, Puma [JFK],

3. 30-04-2006 - titit, Alvaren, bizon, Puma [JFK], Pikul,

 

To na razie ladnie idzie :D jak tak by bylo dalej ze dziennie sie wpisuja 1 lub 2 osoby to bedzie nas niezla PAKA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...