Skocz do zawartości

[Trasa] Olsztyn-Frombork-Elbląg


x153

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wymyśliłem sobie taką traskę na rower, jednakże sieć nie oferuje mi zbyt wiele jeśli chodzi o trasy w tą stronę (albo inne, względnie ciekawe, traski 100km+). Stąd też pytanie do was - czy znacie jakąś trasę w miarę rowerową, którą da się pokonać w/w trasę? Chciałbym unikać jeżdżenia po drogach krajowych (nie są one szczególnie przyjemne i bezpieczne dla rowerzysty), preferowałbym mało i średnio uczęszczane drogi asfaltowe.

Jakieś porady panie i panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Powiem tak - nie pojechałem na tą wycieczkę i pewnie w najbliższym czasie nie pojeżdżę - bo rozwaliłem sobie ganglion (chyba mi pękł, jutro jadę do ortopedy) na prawym nadgarstku podczas ostatniej wycieczki. Dzięki za link!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam myślałem o dalszej jeździe, np w stronę Malborka, lub Krynicy Morskiej, ale niestety też nie znam terenu na tyle by jechać jakoś sensownie głównie lasem, lub bocznymi drogami...

Ciekawe jak w tym temacie spisały by się nawigacje GPS typowo pod rower :rolleyes:

 

po za tym to chyba w dziale

Wycieczki i ekspedycje rowerowe

 

więcej chyba osób zagląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...