Skocz do zawartości

[rower] poszukiwania Cube'a LTD PRO 29


dmk88

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post, więc witam serdecznie!

 

Od pewnego czasu poszukuję sklepu na Śląsku lub w Małopolsce gdzie mógłbym się przymierzyć do ww. Cube'a w rozmiarze 23".

Czy ktoś Was, forumowicze, miał sposobność się spotkać z tym rowerem w takim rozmiarze w jednym z wymienionych wojwództw?

 

Moje poszukiwania przez neta spełzły na niczym, a wiem że cześć z Was jest lub niedawno była na etapie poszukiwań i może mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie przy każdym modelu jest info o dostępności w poszczególnych sklepach skiteam. Według strony nie ma tego modelu w żadnym z ich sklepów. Nawet pisałem maila do sklepu w Katowicach, ale tylko potwierdzili, że nie jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gdzieś sklep Ski team to muszą mieć ;) we Wrocławiu na 100% mają w arkadach

 

Nie mają, jest tylko Acid w rozmiarze 19".

 

(Nie żebym się interesował, bo dla mnie nawet ta dziewiętnastka za duża, ale byłem wczoraj i zarzuciłem okiem z ciekawości.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tutaj: http://rove.pl/rower...29-gtc-pro.html. Ale cena już wzrosła z 6300zł do 6760zł.

 

Do opola już niestety mam kawałek, ale dzięki za pomoc. Napisałem im maila z pytaniem o dostępność i ewentualnie w ostateczności tam pojadę.

 

A jeśli można wiedzieć, czemu akurat ten rower? Wydaje mi się, że w tej cenie jest wiele więcej lepszych rowerów, czy to trend na 29"?

 

Nie, z trendem to nie ma nic wspólnego:) Po prostu słyszałem dużo dobrego o 29erach i z racji swojego wzrostu (193 cm) zdecydowałem się szukać czegoś na dużych kołach, co jak widać nie jest prostą sprawą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli można wiedzieć, czemu akurat ten rower? Wydaje mi się, że w tej cenie jest wiele więcej lepszych rowerów, czy to trend na 29"?

 

Nie ma w tej cenie wielu lepszych rowerów 29er. Sam takiego kupiłem, bo nie dostanie się innego w tej cenie z węglową ramą z 5 letnią gwarancją. U innych producentów to sama rama tyle kosztuje. A tu dostajemy kompletny rower o wadze 11kg (bez pedałów, ważyłem).

Edytowane przez gglon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na LTD pro 29 w ski team czekałem ponad miesiąc (rozmiar 21). Po drodze oczywiście podnieśli ceny, ale o 270 zł to nie taka tragedia. Jeśli chodzi ci tylko o przymierzenie się, to aim, acid czy wyższe serie 29erów mają chyba dokładnie ten sam kształt ramy. Usiądź na czymkolwiek i sprawdź, a jak się spodoba, to zamawiaj ltd pro 29 przez allegro :P W samym Ski Teamie mi doradzali, żeby zamówić u kogoś innego, bo mimo, że są dystrybutorem, to po prostu sklepy które u nich zamawiają mają pierwszeństwo, przed klientami indywidualnymi. No mi się akurat nie śpieszyło, ale ty się dość późno zabierasz za szukanie :P Ale 23 cale dość mało osób szuka. Najwięcej szuka 19. 21 niby mniej, a i tak 3 sztuki które się pojawiły, zostały wykupione w 2 dni (w tym 1 mój). Natomiast jak pilnowałem dostaw, to 23" leżał chyba tydzień w sklepie, mimo, że jest olbrzymie parcie na ten model. No nic. Powodzenia. Obyś kupił rower przed Sierpniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jak juz musisz to 23

jak widzisz szukałem zakładałem tematy czytałem i oszczędzam na rowerek a kiedy juz jestem blisko kwoty okazuje sie ze chyba go juz nie dostane w tym sezonie :( .Jeżeli ktos ma możliwosc sprowadzenia z niemiec ten rower jeżeli taka jest prosze o kontakt ze mna .I jak to pózniej bedzie wyglądac z gwarancja jak sie sprowadzi czy gwarancja bedzie mogła byc ważna i w serwisach w polsce jak bym już z tych niemiec sprowadził .Bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz szukałem zakładałem tematy czytałem i oszczędzam na rowerek a kiedy juz jestem blisko kwoty okazuje sie ze chyba go juz nie dostane w tym sezonie :(

 

Ja się poddałem, bo skiteam długo nie ściągał tego modelu. Zamiast Cube'a, od kilku dni jestem posiadaczem innego 29era, a mianowicie Haibike'a Big Curve RC. Wybierz się do Rudy Śląskiej do sklepu Activa (rower.com.pl) - właśnie tam go kupiłem. Może upolujesz coś dla siebie. Generalnie można negocjować, w szczególności z Haibike'ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się poddałem, bo skiteam długo nie ściągał tego modelu. Zamiast Cube'a, od kilku dni jestem posiadaczem innego 29era, a mianowicie Haibike'a Big Curve RC. Wybierz się do Rudy Śląskiej do sklepu Activa (rower.com.pl) - właśnie tam go kupiłem. Może upolujesz coś dla siebie. Generalnie można negocjować, w szczególności z Haibike'ami.

przeglądałem chce tylko czarny rower na rebie i duzej ramie jak ma cube no i oczywicsie na xt i slx bo mam 197 wzrostu a co do cuba nie poddam sie bo mi na nim zależy i licze na cud i ze uda mi sie na ten sezon go gdzies złapac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem chce tylko czarny rower na rebie i duzej ramie jak ma cube no i oczywicsie na xt i slx bo mam 197 wzrostu a co do cuba nie poddam sie bo mi na nim zależy i licze na cud i ze uda mi sie na ten sezon go gdzies złapac :)

Sprawdz w http://windsport.pl

Mi sciagneli ltd pro do przymiarki, no tabene spakowali go potem i pojechal w inna czesc polski do innego forumowicza.

Ja mojego gtc pro ciagnolem przez pol polski bez przymiarki, ale to bylo ponad miesiac temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w Strona główna | Kraków specjalistyczny sklep sportowy, serwis narciarski, serwis rowerowy, wyposażenie serwisów i wypożyczalni narciarskich, wyjazdy integracyjne dla firm i instytucji, maszyny Reichmann, wkładki do butów SIDAS | Windsport

Mi sciagneli ltd pro do przymiarki, no tabene spakowali go potem i pojechal w inna czesc polski do innego forumowicza.

Ja mojego gtc pro ciagnolem przez pol polski bez przymiarki, ale to bylo ponad miesiac temu

dzieki za link i pomoc bede próbował zdobyc wymarzony rower:)Jeżeli ktos jeszcze ma jakies sugestie na temat tego modelu prosze o pomoc i kontakt pozdrawiam :)

Edytowane przez skorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w Strona główna | Kraków specjalistyczny sklep sportowy, serwis narciarski, serwis rowerowy, wyposażenie serwisów i wypożyczalni narciarskich, wyjazdy integracyjne dla firm i instytucji, maszyny Reichmann, wkładki do butów SIDAS | Windsport

Mi sciagneli ltd pro do przymiarki, no tabene spakowali go potem i pojechal w inna czesc polski do innego forumowicza.

Ja mojego gtc pro ciagnolem przez pol polski bez przymiarki, ale to bylo ponad miesiac temu

Pisałem ale 0 odpowiedzi tak w Polsce dbają o klienta cóż chyba na to wskazuje ze na ten sezon będę bez nowego roweru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ale 0 odpowiedzi tak w Polsce dbają o klienta cóż chyba na to wskazuje ze na ten sezon będę bez nowego roweru

Nie pisz, tylko dzwoń, dwa miesiące temu dostanie tego roweru graniczyło z cudem. Tak więc teraz może być gorzej. Tu zależy od dystrybucji. A z tego co wiem to rowery te były zamawiane w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz, tylko dzwoń, dwa miesiące temu dostanie tego roweru graniczyło z cudem. Tak więc teraz może być gorzej. Tu zależy od dystrybucji. A z tego co wiem to rowery te były zamawiane w zeszłym roku.

dystrybutor cube ze ski team napisał mi "

Witam,

 

Model już niedostępny.

 

Pozdrawiam / Best regards

Edytowane przez skorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...