Skocz do zawartości

[koszyk] zefal spring i zefal wiiz pytanie.


hipersomnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Posiadam rower kross level a2 i moje pytanie brzmi - czy w przypadku koszyka zefal spring mieliście problem z włożeniem większego (dłuższego ) bidonu w koszyk z racji ograniczonego miejsca nad koszykiem (rama)?

 

Drugie pytanie zaś tyczy się zefala wiiz do którego bidon wkładamy z boku. Czy przy jeździe w terenie (las, korzenie, hopki) nie zdarzało się Wam że bidonik wypadł? Chodzi mi przede wszystkim czy istnieje różnica w trzymaniu bidonu między obu koszykami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przymierzam sie do kupienia Springa, bidon już zamówiony ( isostar 0,6 ).

Gdzieś czytałem, że pewien użytkownik pisał, że isostar 1l też mu dobrze trzyma, nie jestem pewien, ale moim zdaniem powinno być okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Springu woziłem Isostara i Elite, nie zdafrzyło się, aby bidon wypadł. Wiiza kupiłem z myślą o nowej ramie, jednak przełącznik blokady w damperze obijał o bidon, więc koszyk poszedł do roweru siostry. Czasem wozi w nim bidon Elite, który raz na jakiś czas jeszcze widzę. Czyli chyba trzyma ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...