Skocz do zawartości

KTM


hexio

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny rower, który przetrzyma BARDZO wiele. Wykonanie ramy jest na bardzo wysokim poziomie i jej detale często zachwycają :) Chociaż w tej cenie są lepsze oferty pod względem osprzętu.

 

A ja na swojego KTM-a czekam, czekam i doczekać się nie mogę :) Powinien być w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne wiem, ze za taka cene mozna kupic cos na lepszym osprzecie, ale mi bardzo sie podoba ten rowerek. na pierwszy ogien zmienie amora (jak zarżne), a pozniej to juz bede myslal dalej. dzis ogladalem go w Olsztynie i wyglada solidnie no i KTM w mojej wiosce chyba nie widzialem nawet jednego :-)

 

jednym słowem polecacie??

 

na jakiego KTM-a czekasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanko do posiadaczy Prowlerów, wymienialiście kiedyś ślizg znajdujący się pod mufą suportu? Jeżeli tak to po jakim dystansie Wam się wytarł i gdzie można taki dostać?

 

A po za sprawami technicznymi to KTM zapewnił mi świetną zabawę w górach :) Wspaniały jest to rower B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkowy, po jakim czasie zmieniałeś łożyska? I ile kosztowały zamienne?

 

Łożyska wytrzymały rok... 2 małe łożyska i 2 duże ... cena grubo ponad 100 zł.... Mam jeszcze jedną niespodziankę dotyczącą ramy prowlera, ale to później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy się bać? :) Ja zauważyłem że są różnice między modelami 2006 i 2007 :) dospawali kilka wzmocnień. Jutro powrzucam zdjęcia tych "dodatków" :)

 

Co do cen łożysk to chyba wolał bym kupić łożyska Enduro Bearing, co prawda nie mają zestawu do KTM-ów ale raczej udało by się dobrać wszystkie pod względem rozmiaru. Tylko nie da się ich dostać w Polsce, jedynie znajomy by mi mógł je przywieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się zdjęcia modeli na 2008 rok :)http://www.magazynrowerowy.pl/index.php?id...91&news=824 jak znajdę zdjęcia Prowlerów (bardzo ciekawi mnie wersja moto) to od razu tutaj wrzuce :)

 

Poprawka :) już znalazłem :Dhttp://www.soulbiker.com/de/news/reports/a...us-mattighofen/ jak dla mnie powalające są zabawki na 2008 :) Szczególnie malowanie Aphexa mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę zastanawiałem się czy nie warto było by poczekać na Prowlera Moto, ale jak widzę cenę najwyższego modelu to chyba jednak nie ;) Ciesze się, że zaczęli wkładać komponenty SRAM-a, które w moim odczuciu są lepsze :) i do tego amorki DT :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...