Skocz do zawartości

KTM


hexio

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś prosiłem KTM-a o katalogi to dostałem kilka arkuszy naklejek :) wystarczyło je wyciąć bo są na białym tle. Co do niszowości myślę że firma jej nie straci. Jeżeli nie trafi się na moment produkcji danego modelu (firma ma dokładnie ustalony harmonogram) to trzeba trochę poczekać (o czym sam się z resztą przekonałem). Nie są to tajwańskie masówki, wszystko jest robione w Austrii. Z tego co wiem KTM zawzięcie odsuwa produkcję od Tajwanu, bo manufaktura w Mattighofen jest tak rozbudowana że wszystko mogą robić w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Naprawdę szacuneczek za te sprzęty. Zanim naprawę zacząłem interesować się ktm'ami od strony rowerów była to dla mnie firma produkująca motocykle - którymi interesuję się od bobasa. KTM wszedł ostatnio w świat Moto GP i tym bardziej po głowie zaczął mi chodzić ktm a ten był nie dość że gotowy to idealny i chwyciłem :) Powracając do kolekcji 2008 to człowiek od którego brałem maił już fulla z kolekcji 08 na widelcu DT ( o którym obecnie chyba zbyt dużo powiedzieć nie można) o masie mniejszej niż posiadany przeze mnie prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas widzę, że mamy podobnie :) ja już 3 lata temu popatrzyłem na fulle KTM-a i stwierdziłem "będę miał taki" (chociaż wtedy zapatrzyłem się na Speed RC) ;) no i słowo ciałem się stało :) a właściciel nie wyobraża sobie teraz posiadania innego roweru niż Austriaka :) Jedyną rzeczą której brakuje mi w moim rowerze to... pomarańczowy kolor :) No i teraz chwilowo damper, ale najprawdopodobniej otrzymam nowy :)

 

A i jeszcze jedna rzecz, odłupałem sobie przez przypadek mały kawałek lakieru i zobaczyłem jego grubość. Szczęka mi opadła :) tak grubej powłoki lakierniczej to ja jeszcze w życiu nie widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że wielu narzeka na Bikershop, to ja dla odmiany powiem coś miłego :) Mianowicie bardzo szybko uporali się z moim damperem (wysłałem 10 października). Wczoraj dostałem co prawda nie nowy, ale naprawiony "uginacz". Wg. notki wystarczyło wymienić pierścień uszczelniający. A więc czas skorzystać z resztek dobrej pogody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widziałem, oglądałem filmik prezentujący iii... genialne autko :) Cieszy mnie że KTM dąży do rozwoju firmy nie tylko pod względem rowerowym :D nie zapominajmy że KTM ma też swoją odzież :D najlżejsze rękawiczki chyba Phase się nazywają i można ich spokojnie używać na rowerze :P

 

Lookas czy mi się wydaje czy masz przedni hamulec w prawej klamce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niestety rzeczy sygnowane logiem KTM-a to cenowe przegięcie :P Co do białego, no może lekka profanacja również, ale KTM oferuje coraz więcej modeli w tym kolorze! (gdyby był w ofercie pomarańczowy nie zastanawiał bym się nawet) :down: A ten różowy to wielkie przegięcie!

 

O i czy mi się wydaje, czy Trek zapożyczył od KTM-a pomysł na zawieszenie? http://www.pinkbike.com/news/trek-remedy-l...art-1-2007.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...