Skocz do zawartości

[Pytanie] Rower McKenzie McKenzie Hill 500 czy to dobry rower?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowy na forum, udało mi się tanio wyrwać rower marki McKenzie Hill 500 i tu nasuwa się moje pytanie czy jest to dobry rower? Czy może lepiej go sprzedać dalej? Miał już ktoś do czynienia z takim? Rower będzie mi służył do jazdy codziennej szkoła itp.

 

Dzięki za odp. Pozdrawiam ;)

 

Fotki roweru ;)

post-153994-0-89736800-1338164863_thumb.jpg

post-153994-0-64082900-1338164870_thumb.jpg

post-153994-0-21694900-1338164874_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda "rasowo" ale obstawiam że producent to jakiś marketowy chyba jest i IMHO nie opłaca się na niego wydawać kasy. Tutaj znalazłem jakiegoś stalowego potwora "full saspenszyn" http://pokazywarka.pl/xcy8ge-2/ i nie wygląda to zbyt kolorowo - mostek 1", amortyzator marki nieznanej, więc zastanowił bym się nad czymś bardziej markowym - ile masz kasy i do czego chcesz rower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co wiem jakie cześci w nim siedzą to przerzutki 21 biegów Shimano Deore, Przedni widelec RST regulowany, rama aluminiowa, koła 26', ja go kupiłem poprzez aukcje w opisie jest napisane że rower jako nowy kosztował 499 euro, a ma on dwa lata, a dokładnie kupiłem go za 84 euro, był on mało używany, koszt sprowadzenia go do polski zero $$$ ponieważ tata pracuje w Niemczech i ten rower jest bardzo blisko niego, rower ten ma uszkodzone tylko klocki w tylnym hamulcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...