Skocz do zawartości

[rower] Horizon za 600zł (zdjęcia)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie opłaca się, zresztą nie jestem pewna, czy to nie są rowery, które trafiały do marketów, jeśli tak, to nawet rama jest stalowa. Po za tym stary typ sterów (= problem z wymianą amorka, są dostępne ale coraz ciężej), z tyłu wolnobieg 6 rzędowy (to cudo na 6 rzędów obecnie montowane jest tylko w marketach) w normalnych rowerach nisko budżetowych montowane są wolnobiegi 7 rzędowe

 

Moja rada przejedź się do decathlonu, rocrider 5.1 może szału bez ale już lepiej, za co prawda ciut więcej (różnica myślę ok 100-150zł) ale jednak lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się, zresztą nie jestem pewna, czy to nie są rowery, które trafiały do marketów, jeśli tak, to nawet rama jest stalowa.

Owszem,to jest marka marketowa,ale nie tylko.Horizon to firma handlowa.Rowery dla tej firmy produkuje Kross.Ramy w tych rowerach są również aluminiowe.

z tyłu wolnobieg 6 rzędowy (to cudo na 6 rzędów obecnie montowane jest tylko w marketach) w normalnych rowerach nisko budżetowych montowane są wolnobiegi 7 rzędowe

Tam jest wolnobieg 7 rzędowy,wytęż wzrok.

Moja rada przejedź się do decathlonu, rocrider 5.1 może szału bez ale już lepiej, za co prawda ciut więcej (różnica myślę ok 100-150zł) ale jednak lepiej

A moja rada taka nie jest,bo ten model z Decathlonu jest tak samo denny,jak ten Horizon powyżej.

Mateusz,a ile masz wzrostu?

Auchan też sprzedaje rowery Horizon.

Ostatnio był w sprzedaży Horizon Specter.Całkiem udany model.porównywany z Krossem V4.Jego cena 599 zł.Wielkość ram,tylko 19" i 21".Damskie były 17".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem,to jest marka marketowa,ale nie tylko.Horizon to firma handlowa.Rowery dla tej firmy produkuje Kross.Ramy w tych rowerach są również aluminiowe.

 

ta kross produkuje horizony dla marketów, a romet jakieś "bacspace" (czy jak to tam się zwie) i są to tak samo denne rowery jak każdy inny marketowy produkt (zeszłoroczne marketowe "romety" miały wadę, a od tego roku marka nawet mini naklejki romet nie przykleja - w zeszłym roku była), pomyśl, czy gdyby były warte czegokolwiek to te marki, by się do nich w zasadzie w ogóle nie przyznawały? Pomyśl dlaczego cena spada..... na czymś trzeba zaoszczędzić. Jak nie na osprzęcie to na ramie, jak nie na ramie to na osprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem ludzie bronią takich rowerów a ja bym po prostu w supermarkecie roweru nie kupował ja w takich sklepach kupuję jedzenie , i w sumie wyznaję zasadę że poniżej 800zł lepiej używka , nie mówię że nie trafi się coś nowego dobrego za 800zł lub mniej ale no nie przeginajmy i kupujmy roweru zamiast bułek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem ludzie bronią takich rowerów a ja bym po prostu w supermarkecie roweru nie kupował

Sklepy typu Go Sport,Delta Sport i inne,to też markety,tyle,że sportowe.

Pomyśl dlaczego cena spada..... na czymś trzeba zaoszczędzić. Jak nie na osprzęcie to na ramie, jak nie na ramie to na osprzęcie.

Cena spada też z innych powodów,Izuniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE OPŁACA SIĘ

To jest makrokesz baaardzo podłego gatunku

Co jest z nim nie tak :icon_question:

Rama stal - nawet by uszła gdyby nie główka na cal

dwa amortyzator Zoom endura :sick:

Porażka łamane przez tragedia :teehee: stalowy ciężki - ma tylko sprężynę brak sprężyny negatywnej dlatego tłucze przy powrocie

Do tego mega kiepski tarczowy hamulec z przodu NIE HAMUJE do tego nietypowa tarcza z dziwnym rozstawem śrubek :yucky:

Rower ów to generator problemów na przyszłość

za osiem stówek można kupić już coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy typu Go Sport,Delta Sport i inne,to też markety,tyle,że sportowe.

 

trochę inna klasa sklepów, występujących w nich marek, gwarancji, przygotowania roweru i serwisu, stawianie tych rowerów na tym samym poziomie co rowerów z reala, auchana, czy tesco jest nieracjonalne

 

 

Cena spada też z innych powodów,

dlatego, że nie ma loga, ok ale też z jakiegoś powodu producent nie przyznaje do produktu. Nie wiem, czy wiesz ale np. jakość wykonania ramy odpowiada za jej sztywność i wytrzymałość, jakość szczególnie niektórych komponentów odpowiada m.in za bezpieczeństwo. Przejedź się może najpierw na normalnym rowerze i typowym markecie (nawet alu) i sprawdź, czy odczujesz różnicę.

 

Izuniu.

Iza jestem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Autora tematu , radziłbym troszeczkę jeszcze dozbierać i popytać o jakieś rowery w kwocie uzbieranej

a do użytkownika

nemo2009

 

 

radzę nie być takim zuchwałym w wypowiedziach bo może i jesteśmy jakąś wspólnotą w której połączyło nas zamiłowanie do rowerów ale nie można przeginać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej melanz123

 

To jest rower na jeden sezon albo na naprawdę delikatne trasy. Jak już chcesz sobie kupić coś supermarketowego w tej cenie to zrezygnuj z amortyzatora bo to dodatkowa "awaryjna" masa.

Wydaje mi się, że za 800 stów dorwiesz już jakiegoś używaniego Kross'a z serii A, Authora, Unibike'a lub Univegę. Sprawdź tylko czy suporty nie trzeszczą i koła nie są poósemkowane. Przy dobrej eksploatacji (smarowanie, odrdzewianie itp.) taka używka posłuży Ci dłużej niż supermarketowiec.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...