Skocz do zawartości

[Rozmar ramy] Cube analog 29


Samurai666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem zdecydowany od jakiegos czasu do kupna cube analog 29, jednak mam problem z wyborem rozmiaru ramy.... W moim miescie rower nie jest dostepny (dzwonilem do sklepu w moim miescie, pytalem u dystrybutora i nic... w skiteamie nie ma dostepnego :o) wiec nie mam jak przymierzyc... Szczerze powiedziawszy od dawna nie siadalem na rower i chce sie wyrwac od kompa w koncu ;d wiec nawet jakbym w sklepie siadl to mialbym dylemat zapewne który rozmiar wybrac bo nie mam porównania. Prosze więc o pomoc.

 

Wzrost: 190

noga od krocza: 98cm (nie ma błędu - jestem pogięty proporcjonalnie) - co daje dosc krótki tułów na mój wzrost

 

z góry dzięki za jakiekolwiek info..

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście masz 98 cm nogę i w związku z tym krótki korpus to rozmiar 23 cale powinien być ok.

Pierwszy raz krótka górna rura Cube się na coś przyda :P

Tylko czy w Polsce dostanie taką ramę. Ja próbowałem z Acid'em to nawet z 21 calową ramą był nie do zdobycia. Dzwoniłem do kilku sklepów w Polsce i każdy rozkładał ręce. Byłem w sklepie w Niemczech (daleko nie mam po drugiej strony Odry :laugh:) i gościu przy mnie dzwonił do centrali sprawdzić czy gdzieś został Acid w rozmiarze 21. Odpowiedź brzmiała nie. Ramę 23 będzie dostać jeszcze trudniej. Nie znam się za bardzo na rowerach ale trochę się ostatnio nadzwoniłem i poznałem realia zakupu Cube 29er. Jak się nie trafi przypadkiem na Twój rozmiar to zakup jest praktycznie niemożłiwy. No chyba, że zechce poczekać do przyszłego roku. :)

Edytowane przez Marrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.... tak myslalem zeby zmienic wybór na inny rower :/ cuba juz szukam 2 miechy i myslalem ze w koncu znalazlem jednak nic o dostepnosci nie ma.... teraz jest pogoda dobra wiec rower musi byc.... no nic poszperam troche moze cos znajde innego :/

Dzieki za info i pomoc - temat mozna zamknac/usunac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...