Skocz do zawartości

[ Mysłowice-Krakow] Kto chetny


Andrzejekgrande1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was caly czas asfaltem a trasa wyglada tak zaczynam w miejscowosci Kosztowy Rynek i tak jade w kierunku Imielinia potem na Chelm Slaski Chelmek Libiaz Babice Alwernia Liszki i jeszcze przez jakas wioske i Krakow

 

A dlaczego asfaltem bo powiem szczerze nie lubie lasami jezdzic mimo iz moj rower nadaje sie do jazdy po lesie ale ja jakkos nie lubie wole non stop asfaltem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tam ktoredy chce jechac to ruch jest taki sobie wiem bo jakis czas temu jezdzilem na robote na Balice a jak sie jedzie w Niedziele z rana to juz wogole dlatego pisze ze asfaltem non stop nie lubie lasami jezdzic kiedys probowalem ale to nie dla mnie

 

855266 to moje gadu kto ewentualnie chetny to napiszcie do mnie na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

znam fajną drogę dłuższą ale za to ciekawszą... Chciałem w tym roku zaliczyć w 2 strony ale niestety zostaje na rok przyszły przez kontuzje... wychodzi ok 250km ode mnie przy okazji zwiedzając Ogrodzieniec, później przez Bydlin Wolbrom Pieskową Skałę, Skałę do Krakowa... taka trasa bo rodzina po drodze ale bardzo malownicza i bocznymi drogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...