Skocz do zawartości

[spd] Czy są to dobre buty?


Gość Jack

Rekomendowane odpowiedzi

Hello! Nie chcialem zakladac nowego tematu. Mam tylko pytanie czy moze ktos nie widzial gdzies tego modelu butów? SHIMANO SH-M037V http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=92567860 Spodobały mi sie ale chcial bym nowe. Tyle tylko ze wydaje mi sie ze to chyba jakis stary model. Wie ktos moze cos na ich temat?

Wydaje mi się, że to V na końcu może być przeinaczonym W co oznacza model damski - świadczyć może o tym chociażby rozmiar butów z linka. Prawdopodobnie był to kobiecy odpowiednik modelu SH-M038 lub wcześniejszego - taka sama podeszwa. Myślę że bardzo ciężko będzie dostac takie buty w tej chwili.

 

P.S. To wszystko sa przypuszczenia :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello! Nie chcialem zakladac nowego tematu. Mam tylko pytanie czy moze ktos nie widzial gdzies tego modelu butów? SHIMANO SH-M037V http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=92567860 Spodobały mi sie ale chcial bym nowe. Tyle tylko ze wydaje mi sie ze to chyba jakis stary model. Wie ktos moze cos na ich temat?

 

 

 

Witam

Ja mam takie buty tylko w kolorystyce czarno-szarej, używam je jako treningówki, mają 4 lata przejechane jakieś 25tyś i sprawują się naprawdę świetnie a jeżdze w nich tylko po górach . Nie są porozklejane, podeszwa ma dalej protektor, bloki ttrzymają się dobrze. Materiał jest dosyć gruby i nie oddychają tak jakbym chciał, co nie znaczy że jest w nich strasznie gorąco.Te buty naprawde są pancerne. Polecam bo za tą cenę to naprawde dobre obuwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naiLo...shimano robi sporo podobnych butów..mój kumpel ma bardo podobne tylko, że szare...pogrzeb dobrze to może coś znajdziesz..aha..i nie zawsze allegro jest najtańsze...

polecam www.rower.com.pl mają niezłe ceny, ja swoje SIDI Eagle kupiłem tam jakieś 80pln taniej niż w katalogu, i nawet ze 140pln taniej niż w niektórych sklepach internetowych..

 

JAck..jeśli chodzi o sh-m181...to są świetne...przymierzałem je..leżą bosko, wyglądają fajowo, trzymają się nogi jak rzep psiego ogona...a i cenowo są w miarę rozsądne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...