Skocz do zawartości

[Forumowy grafik komp.] Przygotowanie projektu dla FR.org


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Jest nas tu sporo. Jak wiadomo szykujemy ciuchy forumowe temat tu - http://www.forumrowerowe.org/topic/105819-forumowe-ciuchyrobimy-w-tym-roku/page__fromsearch__1

 

potrzebujemy osoby która za przysłowiowe piwo zrobiła by na podstawie przygotowanego projektu poglądowego przygotowanie wektorowe pod wykonanie owych ciuchów u producenta.

 

sądzę że znajdzie się jakaś bystra bestia...

Szczegóły na PW do mnie, a jeszcze lepiej - do kolegi Bigos97, który niejako pilotuje temat.

 

Liczę/my na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika wektorowa to niestety nie jest łatwa sprawa. Wystarczy spojrzeć na to, że graficy za przerabianie na wektory biorą nawet po 30zł za projekt. Patrząc na listę i na tych prawie 30 zapisanych na koszulki/spodenki to dołożenie 2zł (za oba projekty) i ewentualnie poszukanie kogoś kto przerysuje projekt porządnie może nie być głupim pomysłem. Popytam znajomego, bo wydaje mi się, że kiedyś się bawił w takie coś i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saymon81

Witam,

Od poniedziałku mogę przysiąść fałdek i ruszyć temat. Wektorki opanowane, także nie będzie problemu.

A i tu i tam się czasem drukuje, także spoko luz :)

 

@ElDiablo -> masz wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, nareszcie się cosik ruszyło. wiedziałem że można liczyć na brać rowerową.

W kwestii ewentualnych dopłat - niby można, ale sądzę że znajdzie się osoba (prawdopodobnie już znalazła) która pomoże za wspomniane "piwo". Nie zmienia postaci rzeczy, że robimy coś w sumie dla siebie. Jak bym umiał, o kasie bym nie wspominał - bowiem być może kolejne partie zamówień będą dokonywane (sądząc po zainteresowaniu), a przecież nikt inny tylko tutaj zarejestrowani będą mieli możliwość zakupu ubrań.

Reasumując - dzięki za info na PW. Odezwę się ja, bądź kolega Bigos i dogramy szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie dzięki za odzew. Tymczasem materiały poleciały do kolegi Saymon 81, który to zajął się opracowaniem Loga dla producenta, za co wirtualne (i realne) piwo się należy.... ;)

Mam nadzieję że będzie nam dane spotkać się osobiście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saymon81

Mniam... piwko ;)

Cieszę się że mogłem się przysłużyć :)

Tak jak powiedziałem w niedzielę zrobione.

Zawsze może coś wyjść ;) nie wirtualne a realne piffko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...