Skocz do zawartości

[kolejno odlicz] 29erowcy w okolicy


ridee

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec tygodnia wpadnie mi w łapska wyczekiwany 29er. Jako że na drogach w naszej Łodzi praktycznie go nie widuję, to zapytam tutaj - są tu jacyś bracia "po kole" ? :)

 

Miło byłoby któregoś dnia wyskoczyć w większym gronie np w łagiewnickie lasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja czegoś nie rozumiem, jak chcesz gdzieś wyskoczyć, to propozycji tutaj jest wiele. No chyba że szanujesz tych tylko na 29er i zakładasz elitarny klub, to ok. Lecz myślę iż tutaj to sympatii nie zyska.

 

Coś mało jeździsz, ja 29er kilka widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja czegoś nie rozumiem, jak chcesz gdzieś wyskoczyć, to propozycji tutaj jest wiele. No chyba że szanujesz tych tylko na 29er i zakładasz elitarny klub, to ok. Lecz myślę iż tutaj to sympatii nie zyska.

 

Coś mało jeździsz, ja 29er kilka widziałem.

 

 

Oj Minor - skąd takie nastawienie ? :) Bynajmniej nie jest moim celem zakładanie jakiegokolwiek elitarnego klubu, a jedynie ciekawość co do ilości sympatyków tej wersji rowerów MTB.

 

Do braci rowerowej dołączam po dłuuuuugiej przerwie stąd mój post tutaj. Miło będzie pojeździć w towarzystwie innych.

 

That's all :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz się przejechać i mi sie spodoba to rozważę kupno ;-). jak kupię to już będzie nas dwóch. BTW ja w Łodzi jeszcze żadnego nie widziałem, ale ja jeżdżę po krzakach, po Piotrkowskiej rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rebel ja w Łagiewnikach widziałem z 3x 29er z czego jednego pana widuję dość często.

 

@ride chodzi mi tylko o to, że jak chcesz się przejechać, to nie musisz tylko z tymi co mają 29er. Nie martw się:) Dogonimy Cię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ani w Łagiewnikach, ani w PKWL najnerów nie widziałam. Ewentualnie mogłam też nie zwrócić uwagi... inna sprawa, że jeżdżę najczęściej w takie dni i w takich godzinach, że często nikogo nie widuję na trasie:D

 

W każdym razie ridee, odebrałam Twój temat tak Minor- że chcesz sobie zebrać ekipę najnerowców. Przy czym mi to lata. Jakbyś jednak chciał się przejechać jeszcze z szarym ludem;] na innych kołach masz podczepiony temat do spotkań- nawet się coś na tę niedzielę kroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Minor & Alkor

 

Sypię zatem głowę popiołem, gdyż nie taki był mój zamiar :) Przemawiała przeze mnie jedynie ciekawość ilu jest amatorów większych kółek w naszym mieście :)

 

Będzie mi bardzo miło poznać was podczas jakiegoś wypadu i zapewne będę wlókł się gdzieś w ogonach starając się was dogonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie mi bardzo miło poznać was podczas jakiegoś wypadu i zapewne będę wlókł się gdzieś w ogonach starając się was dogonić :)

 

W niedzielę się spotykamy, info w przyklejonym temacie. Nie dygaj, będę się wlókł z Tobą, ogólnie ostatnio - czyli będzie już ze 3 lata, "noga mi gorzej podaje" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko:) wbijaj w niedzielę do szarego ludu. Poza tym, ze chętnie poznam nowego bajkera mam w tym też prywatny interes- nigdy nie widziałam najnera w naturalnym środowisku, a chętnie zobaczę:)

 

Zaś co do doganiania- przyrzekam, ze tak lamię na zjazdach, że zawsze się na mnie czeka;.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko:) wbijaj w niedzielę do szarego ludu. Poza tym, ze chętnie poznam nowego bajkera mam w tym też prywatny interes- nigdy nie widziałam najnera w naturalnym środowisku, a chętnie zobaczę :)

 

Zaś co do doganiania- przyrzekam, ze tak lamię na zjazdach, że zawsze się na mnie czeka;.]

 

 

 

:) Jak tylko go dostanę - bo czekam już któryś dzień aż dojdzie do sklepu :)

 

Jak tylko już będę ready daję znaka :)

 

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero teraz odp. Plany się szybko zmieniły - miała być Spała, wyszło zupełnie inaczej - w sobotę było Głowno z rejonami Jeziora Okręt i Rydwan, a dzisiaj Góra Kamieńsk. A propo "krów" ja jeżdżę na ramie 23 :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie krowa... w sensie wielkości oczywiście. :)

Ridee, Ty chyba nie jesteś niskim człowiekiem, nie?

 

Masz go już? Jedziesz w niedzielę?

 

Alkor no... 194 cm i ponad 100 kg wagi - więc 17 raczej odpada :D

 

na rower wciąż czekam cierpliwie , ma być na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Duże ludzie są fajne :)

 

Duży ludź rower odebrał i ma taki banan na twarzy, że wygląda to aż komicznie :) Do braci dołączę weekendowo pewnie niestety dopiero za dwa tyg, bo najbliższe dwa weekendy totalnie zawalone czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...