Skocz do zawartości

[rower] do XC do 4200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam 180 cm wzrostu i 76 kg wagi. Znalazłem 2 fajne rowery i nie wiem na który się zdecydować.

 

 

Rower Mondraker Podium Carbon model 2011 4599 zł

 

Rower Merida Carbon FLX-Race-V model 2010 3959 zł

 

Rowery znalazłem w sklepie nartyrowery.pl. Mój budżet to 4200 zł i do takiej kwoty chciałem kupić rower. Zadzwoniłem czy jest ta Merida i mają ją na magazynie z ramą 18 i 20". Zaproponowali mi do niej jeszcze licznik bezprzewodowy sigma i pedały spd xtr-a.

Wydawało mi się to fajną ofertą ale padła też propozycja tego mondrakera. Wizualnie bardziej mi się podoba i jest na bardzo fajnym rabacie. Sprzedawca powiedział, że to hiszpańska marka i dystrybutorem jest 7anna. Podobno niszowa marka w Polsce ale ma swoje grono zwolenników. Warto dołożyć te 600 zł i wziąć mondrakera ??? Doradźcie, jestem nastawiony już tylko na 1 z tych dwóch modeli.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałeś rower na v-kach i tarczach. Obydwa modele mają swoje plusy i minusy.

Mondraker ma tarcze i dużo lepszy amortyzator reba z dwoma niezależnymi komorami + mocniejszy osprzęt a merida ma karbonową ramę.

 

Patrząc w miarę obiektywnie brałbym mondrakera póki jeszcze jest dostępny. Cenę dali mega biker friendly jak na taki sprzęcik :) Na modrakerze śmiga mój kumpel ale on ma model foxy z pełną amortyzacją - chwali sobie więc "niszową" marką bym się nie przejmował :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...