Skocz do zawartości

[zawody] Family Cup Radzionków


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim którzy dziś się pojawili dzieki :) ...

 

Wrakcie dzisiejszych jazd spotkałem jeszcze jednego kandydata do sobotniej rywalizacji (Trek 6300) ... stwierdził ze :

 

"Dziwie sie że dali ten podjazd na mostek, jak na Family Cup za trudny" :)

 

Ale fakt jest że ... dwa, trzy nawet cztery razy podjechac nie ma problemu ale ostatnie rundy mogą być zabujcze ... jak tylko nie dam sie zdublować :) z drugiej strony im szybciej mnie zdublują tym wczesniej przestane się męczyć ;D

 

Dziś ten podjazd na stojąco atakowałem 32/21-23 na siedząco 32/26-30 ale jak będę to robił poraz 8 czy 9 to chyba 22/34 :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łikend" na Księżej Górze to masakra ... ja się na sobote i neidziele nastawiam na godziny przedpołudniowe ...

 

Teraz pytanko z innej beczki ale jak najbardziej powiązanej :)

 

Proces rejestracji uczestnika w imprezie Family Cup... pytam bo robie to pierwszy raz :)

Zgloszenie zrobiłem przez www ... dostałem potwierdzenie zgłoszenia na maila ...

I co dalej ?

Kiedy platność? Tylko w dniu zawodów u organizatora ?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz w dniu zawodów, chyba że lokalny organizator wymyśli inne formy wpłat ale to się rzadko zdarza.

 

Żałuję że w tym roku nie będę startować w Radzionkowie. W ubiegłym roku wbiłem drugiemu 51 sekund :)

Trasa nie bardzo skomplikowana, a dało by się tam coś fajniejszego wykombinować.

Za to ogólnie imprezka była bardzo przyjemna. Niestety w Łodzi mam w tym dniu Junior-Cup.

Przynajmniej lokalnym nie zagrożę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jutro,albo we wtorek?

Pracuje dzisiaj do 16 i prosto z pracy ruszam do Radzionkowa. Jesli chcesz, to moge na Ciebie poczekac w Chorzowie ( bo tu pracuje ), kolo Teatru Rozrywki. Proponowana godzina zbiorki hmm 16:20, z tolerancja 5 minut ;)

 

Jutro jesli bym jechal, to juz z domu, wyjazd tak okolo 15:30, zbiorka pod Spodkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...