Skocz do zawartości
  • 0

[Rower]Giant Revel 3 Disc


wilk2312PL

Pytanie

Witam

Może nie jest to jakiś super wypas ale mi na razie wystarcza. Kupiłem go 30 kwietnia, specjalnie z myślą o długim weekendzie. Jak wszedłem do sklepu właśnie ten rzucił mi się w oczy(pomijając te za kilkanaście tysięcy :laugh:). W chwili obecnej nic nie jest zmienione, ale w planach jest zakupienie nowych pedałów i wymiana hamulców na hydrauliczne.

 

  • Rozmiar ramy 18
  • Rama Aluminiowa
  • Widelec SR SUNTOUR XCT V4
  • Siodło GIANT Sport Trail
  • Pedały VP, nylonowe
  • Manetki SHIMANO ST-EF51, 3x8
  • Przerzutka przednia SHIMANO Tourney TX50
  • Przerzutka tylna SHIMANO New Acera M390
  • Hamulce TEKTRO Aquila, mechaniczne, tarczowe
  • Dźwignie hamulca SHIMANO ST-EF51
  • Kaseta/wolnobieg SHIMANO HG31, 11-32, 8 biegów
  • Łańcuch KMC Z72
  • Korba SR SUNTOUR XXC, 42/32/22
  • Obręcze GIANT CR70, aluminiowe, dwuścienne
  • Piasty FORMULA DC20/22 Disc
  • Szprychy Nierdzewne, stalowe
  • Opony GIANT Sport 26x2.1"

20120505173007.jpg

 

20120505173020.jpg

 

20120505173035.jpg

 

20120505173045.jpg

 

Wiem zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia ale były robione fonem. I zostawcie bez komentarzy moje ohydne lampki :P:icon_mrgreen: Czekam na Wasze opinie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie ( czyli amatora ) rowerek całkiem całkiem. Oby się tylko dobrze sprawował :thumbsup:. Jeśli będziesz montował hydrauliki to się przygotuj na zmianę amorka ( sam zakatowałem XCM-a zwykłymi V-kami ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ( czyli amatora ) rowerek całkiem całkiem. Oby się tylko dobrze sprawował :thumbsup:. Jeśli będziesz montował hydrauliki to się przygotuj na zmianę amorka ( sam zakatowałem XCM-a zwykłymi V-kami ).

No dzięki za pozytywną opinie. Armor też zamierzam zmienić na 100 mm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz już na co będziesz zmieniał czy dopiero masz takie plany ?

Pedały na pewno na spd. A nad armorem się zastanawiam :thumbsup:

Jak działają te hamulce mechaniczne?

Identycznie jak hydrauliczne z tym że słabiej. I tu klocki zaciska linka nie płyn. ^_^

Pomysły dobre, a aparat w fonie masz spoko.

Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilk2312PL

 

 

W swoim rowerze miałem jakieś mechaniczne tarcze z Promaxa. Po wymianie klamek z Promaxa na klamkomanetki Shimano ST-EF51 i hamulców na Shimano BR-M590 V-brake normalnie się zdziwiłem. Dwoma palcami mogę zrobić stoppie. Tak więc moje doświadczenie z tarczówkami jest średnia, ale wiem, że wpływ na to miały moje beznadziejne hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem v-brake w 3 rowerach, ale żaden nie równał się z tarczówkami. Zarówno względem mocy jak i modulacji. To tak jak by porównać mechaniczne i hydrauliczne :thumbsup:. Mechaniczne odpadają już na starcie ^_^ Mam takie same manetki :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower ładny ale za te pieniądze ja bym go nie brał, szerokiej drogi:D

To tylko taki przejściowy ;) Zamierzam dopiero złożyć cosik lepszego ;) A ten będzie robił za awaryjny. Aczkolwiek to w odległych planach :sweat: .

Ale nie mogę zarzucić im nic złego. Chodzą lepiej niż kolegi Alivio

Mi również się spisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupilem dokladnie te same Avidy / czarne - wiec jak dla mnie Avid biorac po uwage BDB cene + jakosc :thumbsup:

 

sorry za brak merytoryki :)

 

co do telefonu to POLECAM N8 - dalej ma naj. aparat 12MP z optyka Carl Zeiss co jest bardzo istotne

 

i nosisz go na co dzien :laugh: wszystkie zdjecia w moim watku robie wlasnie telefonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...