Skocz do zawartości
  • 0

[Rower] GT Avalanche 1.0


Webmaax

Pytanie

Witam, niedawno miałem dylemat przy zakupie roweru, zdecydowałem się ostatecznie na GT Avalanche 1.0 disc. Mam problem, ponieważ sprzedawca nie potrafił mi podac roku z ktorego ten rower jest, coś przebąkiwał ze z 2010. Mam nadzieje ze ktoś pomoże ustalic mi rocznik roweru i to czy częśc osprzętu nie została podmieniona.

Oto co udało mi się spisac bezpośrednio z roweru:

 

felgi: WTB SX24

opony: KENDA NEVEGAL

przerzutka przód: deore shimano

przerzutka tył: deore xt

korba: FSA Alpha drive

pedały: Wellgo M-21

siodełko: WTB PURE V

piasta przód: SHIMANO HB-M475

piasta tył: SHIMANO FH-M475

manetki: SHIMANO deore

hamulce: Tektro Auriga Comp

 

Mam watpliwosci co do korb i automatycznie suport'u, czy nie powinien to byc shimano octalink?

 

 

 

p1010196h.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

shimano octalink to technologia mocowania korb, nie model korby ;)

Jeśli cena jest atrakcyjna, rower jest w dobrym stanie, brałbym z tą korbą, w internecie znalazłem większość z korbami Shimano M330 tudzież podobnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shimano octalink to technologia mocowania korb, nie model korby ;)

Jeśli cena jest atrakcyjna, rower jest w dobrym stanie, brałbym z tą korbą, w internecie znalazłem większość z korbami Shimano M330 tudzież podobnymi.

Wiem o tym. Pisząc o shimano octalink miałem na myśli system. Odnośnie korb, mam co do nich watpliwosci bo sa osadzone na kwadracie, a nie wiem czy to normalne w tym modelu. Przejrzałem oferty w internecie i rzadko się to zdarza.

Co do samego roweru to jest już po sprawie bo go kupiłem i od paru dni jeżdżę na nim. Cena z tego co widzę nie jest w ogóle atrakcyjna. Dałem za niego 2450zł, oczywiście nowy. Jedyne o co mogę jeszcze zwrócic się do sprzedawcy to o rodzaj suportu i korby, co do których nie jestem pewien czy nie są czasami podmienione na kwadrat. Muszę tylko miec jakieś dowody na to, bo na na razie mam tylko podejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...